Zvolil si píseň, kterou bylo nemožné zazpívat: Porota byla v šoku, když po sekundě slyšela jeho hlas

Talentové soutěže jsou skutečně skvělé. Obyčejní lidé, kteří mají pocit, že disponují neobvyklým talentem, mají možnost rychlým krokem dojít k celosvětové slávě.

Zpěvák s kytarou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Talentové soutěže jsou oblíbené po celém světě, v mnoha zemích a státech. Lidé jednoduše milují dívat se na vystoupení obyčejný lidí a u televizních obrazovek posuzovat, jak obrovským talentem disponují. Režiséři a střihači vždy odvedou skvělou práci a vyberou pro diváka to nejzajímavější. Buď máme před očima vtipná vystoupení, která s talentem nemají nic společného, nebo naopak skutečný talent obyčejných lidí, kteří doufají, že mají na to, aby ve světě uspěli. A přesně mezi takové lidi patří i 14letý Jack Vidgen.

Neuvěřitelně talentovaný chlapec

Jack Vidgen je nejen velmi talentovaný chlapec, ale také statečný hoc. Teprve ve čtrnácti letech se objevil na pódiu populární australské talentové show „Australia’s Got Talent“. Nebudeme si nic nalhávat – postavit se před stovky, né-li tisíce lidí na pódiu a předvést jim, co umíte, to chce odvahu. A co teprve přihlédnutí k faktu, že vaše vystoupení následně uvidí statisíce lidí na televizních obrazovkách. Nakonec se ale ukázalo, že celá ta tréma byla zbytečná. Všem totiž během chvíli předvedl, jak neuvěřitelně talentovaný je. 

Vybral si těžkou píseň

Blonďatý chlapec oznámil, že vystoupí s ikonickou písní Whitney Houston I Have Nothing. Porotci byli skeptičtí, protože jde přinejmenším o skladbu, kterou je velmi obtížné dobře předvést. Jednoduše řečeno, nikdy byste nečekali, že uslyšíte někoho zpívat tuto skladbu správně. Jack se však nebál a šel do toho. Jak se nakonec ukázalo, udělal velmi dobře. Jen počkejte, až uvidíte reakci poroty a diváků. Do komentářů nám poté můžete napsat, jak se vám jeho vystoupení líbilo a jak ho hodnotíte. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články