Tato 3 znamení zvěrokruhu celý život doprovází štěstí. Pojďme si ukázat, která to jsou a jak se to projevuje

Tyto 3 znamení zvěrokruhu mají v životě víc štěstí, než si umíme představit. Astrologové tvrdí, že patří pod ochranná křídla Vyšší moci.

                   

Možná jste si také všimli, že jsou ve vašem okolí lidé, kterým se stále všechno daří. Na co sáhnou, to se jim doslova promění ve zlato. Říkáte si, že to snad nemůže být ani možné. Možná to ale není náhoda. Zjistěte si, jakého znamení jsou tito lidé, a pak možná pochopíte, že právě oni patří mezi tyto 3 znamení, o kterých astrologové tvrdí, že se narodili jako dítě štěstěny.


Jsou pod ochranou Vyšší moci

Podle astrologů existují pouze 3 z 12 znamení zvěrokruhu, které celý život doprovází štěstí. Říkají o nich, že jsou pod ochrannými křídly Vyšší moci. Pojďme si tyto 3 znamení ukázat, ať zjistíme, zda je tomu skutečně tak.


1) Blíženci

Blíženci jsou skuteční oblíbenci štěstěny. Tito lidé se umí objevit ve správný čas na správném místě. Všechno zvládají bez problémů a lidé v jejich okolí jen žasnou na tím, jak se jim všechno daří. Jsou magnetem pro ostatní a Vyšší síly jim pomáhají, aby se kolem nich objevovali jen ti správní lidé. Mají kolem sebe spoustu přátel, kterým naslouchají, a jsou připraveni jim kdykoliv pomoci. Proto mnohdy bývají v kolektivu velmi oblíbení.

i


2) Panna

Panny jsou od nepaměti velmi puntičkářské. Mají rády pořádek a řád. Jsou pracovité, slušné a dodržování pravidel je pro ně naprostou samozřejmostí. Kromě toho mají velmi dobře vyvinutý šestý smysl, což jim umožňuje správně a včas odhadnout situaci, která má teprve nastat. Panny nemají rády konflikty a raději se vyhýbají hádkám. Vyšší moci se jim snaží neposílat do života vážné a citlivé životní situace, vědí totiž, že by je nesly velmi těžce. Samy Panny však mají velmi pevnou vůli žít a dosáhnout svých stanovených cílů.

i


3) Střelec

Střelci jsou považováni za nejpozitivnější znamení zvěrokruhu. Jim se smůla doslova vyhýbá. S ničím si nedělají starosti a vědí, že nemusí ani vynaložit velké úsilí k dosažení svých cílů, protože všechno většinou dopadne, jak si přejí. A dokud ne, přátelé a příbuzní jim vždy pomohou i v těch nejtěžších životních situacích.

i


Někde hluboko uvnitř je Střelec ještě malé dítě, které miluje dárky a překvapení. Vyšší síly mu toto přání rády splní. Střelci mají vždy pozitivní náhled na život a ony to moc dobře vědí a rády mu to oplácí.

i

Tak co, poznáváte se v některých z těchto znamení, nebo zde máte zástupce z řad přátel či příbuzných? Já osobně pár takových znám a tento horoskop přesně vystihuje jejich postoj k okolnímu světu. Pokud i vy znáte někoho z nich, nezapomeňte se s nimi podělit o tyto informace. Jistě vám dají za pravdu, že na ně tato charakteristika sedí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články