Žena tvrdí, že byla 5 let v nebi: Z jejího svědectví mrazí, zažila tam řadu prapodivných věcí

Na světě existuje skutečně mnoho lidí, kteří tvrdí, že navštívili peklo, nebo dokonce že pochází z vesmíru. Tato žena ale tvrdí, že byla v nebi.

Klinická smrt znázorněná za pomocí ilustrace i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Často se diskutuje o tom, zda vlastně existuje život po smrti. Někteří na něj věří, jiní to považují za velmi nepravděpodobné. Kdyby ale existoval, jak by vypadal? Někteří věří, že se ocitneme na jiné planetě, křesťané zase věří, že skončíme v nebi. Najdou se také tací, kteří věří v peklo. Lynda Cramer prožila jeden z nejneobvyklejších a nejdojemnějších zážitků svého života, když byla v roce 2001 na několik minut klinicky mrtvá. A právě ona patří mezi ty, kteří věří, že po smrti půjde do nebe. Prý tam totiž už byla, dokonce 5 let. 

Klinická smrt

O klinické smrti se toho mnoho neví, ale lidé, kteří ji prožili, přichází často s velmi zajímavými historkami o tom, co během ní přežili. Lynda tvrdí, že byla 5 let v nebi a to i přes to, že byla klinicky mrtvá je několik minut. Během své cesty zažila nezapomenutelné vize, na které nikdy nezapomene. O svém zážitku promluvila na Youtube kanálu NDE Diary, který je určen přímo pro lidi, kteří klinickou smrt prožili, nebo je fascinuje. Z jejího příběhu doslova mrazí. 

člověk na lůžku v nemocnici iZdroj fotografie: Depositphotos

Úžasná cesta do nebe 

Jak taková cesta probíhá? Lynda tvrdí, že se ocitla nad svým tělem a dokonce viděla, jak ji lékaři resuscitují. Později se přesunula na místo, které považuje za nebe. Viděla tam mnoho neobvyklých věcí, jako jsou obrovské a krásné hory, o kterých tvrdí, že byly „30 000krát větší než Mount Everest“. Na začátku videa žena vysvětlila, že během svého stavu na prahu smrti pociťovala běh času jinak než v běžném životě. To je hlavním důvodem, proč tvrdí, že byla v nebi přibližně 5 let. 

Neobvyklé dobrodružství

V nebi prý pocítila emoce, které nikdy v životě necítila. Objevila se na vrcholku hory, ze které se údajně dívala na celý svět. Ten měl být podobný tomu našemu. „Za místem, kde jsem byla, bylo obrovské pohoří. Viděla jsem budovy s mrakodrapy. V porovnání s nimi jsou ty v Dubaji jako malé miniaturní chatky. Viděla jsem jezera, všechno jsem viděla v panoramatickém pohledu. Setkala jsem se s lidmi, mluvila s nimi, chodila jsem do budov, procházela se po městě.“ Co si o jejím tvrzení myslíte? Podívejte se na následující video. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články