Lékař alternativní medicíny našel způsob jak se zbavit až 3kg toxinů z těla jen díky přírodním látkám

Alternativní lékař vynalezl způsob, jak účinně odstranit až 3 kg škodlivých toxinů z tlustého střeva během půl měsíce.

                   

Tlusté střevo je důležitou částí trávicího systému. Pokud nefunguje, jak má, začne se v něm hromadit a usazovat hlen, který produkuje toxiny, ty se pak dostávají do krevního oběhu a může docházet k postupné otravě těla. Toxiny způsobují například únavu, bolesti hlavy a přibírání na váze. O toxinech byla napsána spousta článků, pojďme se ale podívat, jak se jich zbavit.

Jak funguje tlusté střevo?

Tlusté střevo udržuje v rovnováze hladinu vody a reguluje imunitní systém, ale je určen k podpoře trávení v našem těle. Odborníci se shodli, že doba trávení je 24 hodin, musíme si však uvědomit, že stravováním se nevhodnými a nezdravými jídly ( např. fastfoodem) tuto dobu značně prodlužuje až na 70 hodin. Důsledkem špatného stravování je zadržování toxinů v těle.

Specifické příznaky zadržování toxinů jsou: zhoršení pleti, změny nálady, plyny, poruchy trávení, pálení žáhy a nadýmání atp. Již řecký lékař Hippokrates napsal, že člověk se rodí zdráv a všechny nemoci do něj vcházejí s jídlem. Abychom předešli výše zmíněným problémům je potřeba, abychom dlouhodobě dbali na to, co vlastně jíme a usnadnili tak tlustému střevu = sobě.

Jak na detoxikaci

Lékař alternativní medicíny Stanley Burroughs v roce 1940 vynalezl program Master Cleanser, který pomáhá odstraňovat toxiny. Tento program trvá až 16 dní a skládá se z: 300 ml filtrované vody, špetka kajenského pepře, 2 lžičky javorového sirupu a šťáva z půlky čerstvého citronu. To stačí smíchat a pít směs 5 a 8krát denně po dobu 16 dnů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Další možností jsou esenciální oleje. Také detoxikují tělo a zároveň se skvěle vstřebávají na buněčné úrovni. Pro přípravu směsi esenciálních olejů je potřeba 10 kapek máty peprné, citronový olej a šťávu z 1 citronu. To přidat do 250 ml vody a pít denně po dobu 2 týdny. To není dlouho, že? Je ale zapotřebí svému tělu i po této kůře dodávat zdravé a dobře stravitelné potraviny a předejít tak výše vypsaným problémům.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články