Když Andrea Bocelli pozval svou dceru na pódium, nastalo ticho. Po chvíli publikum začalo jásat

Andrea Bocelli patří mezi nejznámější a nejuznávanější zpěváky na světě. Když si na pódium přizval svou dceru, publikum nemohlo čekat, že nastane něco takového.

Zpěvák Andrea Bocelli i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hudba je nedílnou součástí našeho života, provází nás v radosti i smutku, jako oddaný přítel, který tu je s námi během mnoha životních cest. Jeden z nejsilnějších hlasů, který dokáže dojmout každého a zároveň nám dodat slušnou dávku pozitivní energie, patří Andreovi Bocellimu. Jde o slavného operního pěvce, kterého miluje miliony lidí po celém světě. Jeho způsob vyjadřování emocí hudbou je mimořádný. Fanoušci jsou u něj zvyklí na vše, ale když přivedl svou dceru na pódium, byli okamžitě u vytržení.

Vystoupení s dcerou

Ukázalo se, že jeho dcera Virginia Boccelli, které je teprve 10 let, zdědila po svém otci také pěvecký talent. Navzdory jejímu nízkému věku vyzařuje její hlas takovou jistotu, že je těžké uvěřit, že patří dítěti. Její otec oceňuje její mimořádný dar, a tak od prvního vystoupení často vystupují společně a tvoří fenomenální duo. Během jednoho takového vystoupení Andrea pozval svou dceru na pódium a společně zazpívali píseň „Hallelujah“. Virginia začala zpívat anglicky a pak se k ní přidal její otec a zpíval italsky.

Talentovaná rodina

Jejich společné vystoupení je naprosto kouzelné a je těžké ubránit se pocitu, že jsou stvořeni pro společné vystupování na velkých pódiích. Každý okamžik této nahrávky je jedinečný a stojí za zapamatování. Věříme tomu, že až si poslechnete jejich úžasný zpěv, bude se vám velmi líbit. Jde jasně vidět, že v tomto případě nepadlo jablko daleko od stromu. Až uslyšíte zpívat malou Virginii, pochopíte, jak talentovaná rodina Bocelliů je. Podívejte se na jejich vystoupení níže.

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články