Děsivá autonehoda: většina cestujících v autobuse uhořela, zbytek se musel koukat na tu hrůzu

Děsivá autonehoda si vyžádala přes 30 obětí, všichni uhořeli. Zbytek se musel pouze dívat, jak lidé umírají a křičí o pomoc.

hořící autobus i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Život je boj, ale stojí za to. Pro někoho život skončí dříve a pro někoho později, nejhorší ovšem je, když skončí nečekaně. Sekundy dělí člověka od prahu smrti, která si pro něj stejně přijde. Kdo ví, co je po smrti. Někdo na posmrtný život věří a někdo zase ne. Může se věřit v boží odpuštění, kdy vám samotný Bůh odečte všechny vaše hříchy a vy se ocitnete v nebi, či naopak v pekle. Může se věřit v jednu oblast, kde se schází všichni zemřelí, včetně těch historických. Kdo ví, v co věřili lidé v autobusu, který vzplanul a shořel, společně s lidmi uvnitř.

Poznávací zájezd

Zájezd Pákistánců jel na výlet z města Karáčí do hlavního města Islámábád. V autobuse panovala velmi dobrá nálada, všichni zcela v pořádku dorazili do Islámábádu, kde si prošli všechny turistické atrakce. Pořídili mnoho fotek, nakoupili suvenýry, jedli, pili, až nastal čas jet zase zpátky. Plní endorfinů a serotoninu se cestující opět naskládali do autobusu a vyjeli. Povídali si, zpívali si, na palubě panovala velmi dobrá nálada. Část cesty, kterou museli projet, byla silně klikatá a často se tam muselo brzdit, to se jim stalo osudným.

Řidič se velmi snažil, ale marně. Brzdy v zatáčkách skřípaly, ale nebrzdily, byly staré a opotřebované. V jednu chvíli jel řidič bez nich, plnou rychlostí se to snažil uřídit, a když už ani to mu nešlo, udělal to nejhorší, co mohl. Dupl na brzdy tak silně, že vzplanuly a autobus se sesypal směrem dolů, a během pádu hořel.

Autobus na cestě iZdroj fotografie: Unsplash

Cestující křičeli, nemohli se dostat ven, prakticky všichni hořeli. Ven se díky otevřenému oknu dostali tři cestující, kteří situaci sledovali, ačkoli velmi otřesení. „Viděli a slyšeli jsme umírat naše matky, otce, přátele, byly to ty nejhorší sekundy v našich životech.“

Nejhorší autonehoda

V autobusu se nacházelo 40 lidí, z toho pouze tři přežili. Protože se spoustu lidí nepodařilo identifikovat dle vzhledu, museli záchranáři odebrat vzorky spálených těl do laboratoře. Tam je odborníci zvládli nalézt pomocí DNA v databázích a identifikovat. Byla to jedna z nejhorších autonehod za poslední dobu. Člověk může pouze doufat, že každý z nich v něco věřil, a že se dostal tam, kde vždy chtěl být, tam, v co věřil.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články