Když mladá matka otevřela balíček vlhčených ubrousků, byla naprosto šokovaná obsahem. To, co viděla, tam rozhodně nepatřilo

Mladá žena si chtěla otřít obličej vlhčenými ubrousky. Po vyndání jednoho z nich našla v balíčku mrtvé zvíře.

mrtvá myš i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V dnešní době mají maminky malých děti na výběr velké množství hygienických potřeb jak pro sebe, tak i pro miminko. Kdysi jednorázové plenky nebo ubrousky neexistovaly, a matky tak musely denně prát obrovské množství látkových plen. Dnes existuje spousta druhů a značek těchto jednorázových pomůcek. Přestože je z ekologického hlediska spousta lidí zatracuje, jsou tyto věci nezbytnou součástí výbavy většiny matek maličkých dětí.

Vlhčené ubrousky – nepostradatelný pomocník

Co se týká vlhčených ubrousků, ty jsou vyráběny různými výrobci v mnoha formách. Patří mezi ně především toaletní, odličovací, pleťové a nejvíce rozšířené dětské. Ty se dají zakoupit buď se zalepovacím, nebo více oblíbeným plastovým otevíráním. Přesně takové ubrousky kupuje i jednatřicetiletá Leanne Phelpsová. Od narození svého syna Cartera vyzkoušela nespočet těchto produktů, až konečně narazila na ty, které jejímu dítěti nejvíce vyhovují.

smějící se batole iZdroj fotografie: Pexels

Ubrousky používala nejen na očištění chlapcova zadečku při přebalování, ale také v případě, když se ona nebo její syn ušpinili kdekoli na těle. To se poslední dobou stávalo velice často, protože nyní čtrnáctiměsíční Carter objevoval svět velmi pečlivě. Na vše sahal, jídlo papal rukama a všude jej rozhazoval. Když ho Leanne krmila, zašpinil jí na obličeji. Proto žena okamžitě vzala balíček s mokrými ubrousky a jeden z nich vytáhla, aby si tvář utřela.

Mezi ubrousky našla mrtvou myš

Jakmile se ale podívala na balíček, který chtěla zavřít, aby ostatní ubrousky nevyschly, zažila opravdu velký šok. Pod ubrouskem, kterým si právě otřela tvář, ležela mrtvá uschlá myš. Žena vykřikla hrůzou a celé balení odhodila pryč, protože byla naprosto znechucena tím, co právě viděla. Hrůza ale pokračovala dál, protože balíček odhodila přímo před svého malého synka. Naštěstí okamžitě zareagovala a popadla ubrousky dřív, než Carter stačil balík prozkoumat.

Jak později uvedla: “Kdybych tu ohavnou věc hned nesebrala, určitě by si s tím Carter začal hrát, nebo by to dal do pusy.“ Když si Leanne uvědomila, že si vyčistila obličej ubrouskem, který byl přímo nad mrtvou myší, okamžitě si v panice začala drhnout obličej vším, co měla zrovna v koupelně po ruce. Poté zavolala doktorovi, který řekl, že kdyby ubrouskem utřela okolí svých nebo synových úst, mohli by vážně onemocnět.

Chce se s výrobní společností soudit

Později, když tato mladá maminka svůj zážitek sdílela se svými známými, řekli jí, že to byla určitě její kocour, kdo vložil myš do balíčku. Leanne si je ale jistá, že její čtyřnohý mazlíček to být nemohl, protože by si sám plastový uzávěr jistě neotevřel, natož aby mršinu vložil pod několik ubrousků. Žena si je jistá, že balíček vždy řádně uzavře, protože je toto zboží docela dost drahé, tak by byla škoda, kdyby vlhčené ubrousky zbytečně vyschly.

kniha a soudcovské kladívko iZdroj fotografie: Pxhere

Leanne také dodala, že v obalu nebyly žádné díry, takže neexistuje jiná možnost, než že se myš do obalu dostala již v továrně. Mladá matka se chce nyní s výrobní společností soudit, protože požaduje, aby byla tato nepříjemná situace napravena. Od té doby se Leanne při každém vytažení ubrousku bojí, co tam na ní bude čekat tentokrát. Tímto hrůzným zážitkem je opravdu znechucená.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články