Neuvěřitelná studie odhalila, co o vás a vaší osobnosti vypovídá barva očí. Budete velmi překvapeni

S barvou očí se rodíme, nevybíráme si ji. Ale to samé platí i u nadání, temperamentu či charakteru, nikdy nevíme, co si pro nás život nachystal.

                   

Každý z nás má unikátní barvu očí. Očí si všímáme ze všeho nejvíce, protože se do nich díváme pokaždé, co s někým mluvíme. Nejčastější barvou je samozřejmě hnědá, která se pak dělí na několik odstínů. Následuje modrá, zelená, nebo všechno dohromady. Taktéž existuje vzácný jev, zvaný „heterochromie“, což je případ, kdy má člověk oči vícebarevné. Může se jednat o dvojbarevnost očí, nebo může být oko každé úplně jinak barevné. Tak či onak, barva očí je unikátní a řekne o vás víc, než si myslíte.

Hnědé oči

Tmavé až černé oči znamenají, že jste vůdce, nebo vás takto minimálně vnímá okolí. Máte skvělé sociální dovednosti a dobře snášíte lidi okolo sebe. Milujete sport, převážně tenis či fotbal, protože rádi do něčeho silně udeříte. A taky máte rychlejší myšlení, tudíž vám přemýšlení nedělá žádný problém. Pokud ale máte oči středně hnědé, tak jste tím pádem odhodlaní a výborně vycházíte s lidmi. Jste loajální, uctiví, ale zároveň i velmi sebevědomí. Jediné negativum je, že hůře spíte.

Světle hnědé oči znamenají spontánnost, nezávislost a zvýšené sebevědomí. Jste těžko čitelní pro okolí, není vůbec snadné vás rozluštit. Budete překvapeni, ale máte mnohem větší problémy s trávením než ostatní lidé.

Modré, šedé či zelené

Modroocí mají v sobě vnitřní sílu, i když tak na první pohled nevypadají. Jsou zvědaví, soutěživí a dost egoističtí. Dobrá schopnost je, že jsou odolní vůči stresu a mají vyšší práh bolesti, takže toho více snesou. Modrá je pro většinu lidí sexy barva, nejspíš protože ji má mnohem méně lidí, jak barvu hnědou.

modre-oko iZdroj fotografie: Unsplash

Šedé oči jsou neobvyklé. Jste rozpolcená osobnost, podle toho, jaké emoce zrovna vnímáte. Přizpůsobíte se dané situaci, ale každý vás musí brát vážně. Což není zas až takový problém, protože jste vysoce inteligentní. A ti se zelenýma očkama jsou vnímaní jako atraktivní osoby. Jsou dominantnější, kreativní a jen tak se nezlobí ani nenaštvou. Fungují dobře pod tlakem a je těžké je vyprovokovat. Barva očí je skvělý jev, který není zatím bohužel úplně dobře prozkoumán.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články