Muž se změní během pár minut díky skvělé pomoci kadeřníka. Ten video zveřejnil na sociálních sítích

Pomáhat lidem se ne vždy vyplatí, ale občas se to podaří a stojí to za to. I malá změna na vzhledu dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

několik pověšených kadeřnických nůžek
                   

Joshua Santiago vyrůstal v chudších poměrech. Jeho rodiče pracoval, jen co se dalo, ale občas bylo těžké mít vůbec nějaké jídlo. Nemohli si dovolit spoustu věcí, jako například koupi nového oblečení, návštěvy kadeřníka či chození do divadla. Tyto vzpomínky se mu zaryly hluboko do paměti. Když mu bylo šestnáct let, rozhodl se, že se stane kadeřníkem. Miloval experimenty a hru s barvami a vždy jejich umění obdivoval. Vyučil se tedy kadeřníkem a svůj salon si otevřel ve třiadvaceti letech. Na poměry, ze kterých pocházel však nezapomněl.

Pořídil si dodávku

Každou středu pořádal bezplatné ostříhání i holení těch, kteří si to nemohli dovolit. Vždy před svým kadeřnictvím odpoledne. Povídal si s těmi lidmi, jako by to byli jeho nejlepší kamarádi, občas jim přinesl něco k jídlu, obvykle se jednalo spíše o pokrmy, které by si nemohli dovolit koupit, jinak by neměli na další potraviny. Rád se o tyto lidi staral a snažil se jim dát to, co si nemohli dovolit, připomínalo mu to dětství. Později začal dávat fotografie a videa na sociální sítě, kde si ho oblíbili lidé z celého světa.

Obdivovali jeho dobrosrdečnost a obětavost. Po nějaké době předělal svou dodávku na mobilní kadeřnické studio s názvem Empowering Cuts a cestoval s ní po Spojených státech. Jeho největší úspěch zaznamenalo video s mužem, kterého Joshua ostříhal k nepoznání. Dlouhé a zacuchané vlasy mu zkrátil a decentně upravil i jeho vousy. Během pár desítek minut se bezdomovec změnil v úplně jiného člověka, mít jiné oblečení, řeklo by se, že je to milionář. Pod videem se množily velmi pozitivní komentáře, chválící oba muže.

@empoweringcuts Never underestimate the pain of a person because in all honesty everyone is struggling with something. Some people are better at hiding it than others 🥺. #fyp #homeless #addiction #love #changinglives ♬ original sound – DEMCHUK

Pozitivní komentáře

„Nikdy nepodceňujte něčí bolest, protože upřímně každý s něčím bojuje. Někteří lidé to dokážou skrývat lépe než jiní,“ napsal pod video Joshua. Video bylo velice úspěšné a lidmi oblíbené. Ukázal, že ne všichni mají na to, zaplatit si kvalitního kadeřníka nebo nové oblečení. Většina lidí je vděčná už jen za to, co má, a že toho není mnoho.

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články