Léta byl bezdomovcem a přespával na ulici. Jednoho dne se stalo něco, co jeho život obrátilo o 180 stupňů

Zní to jako pohádka o tom, jak chudý muž ke štěstí přišel, ale není to tak. Tento příběh se totiž skutečně stal.

                   

Čas od času můžete na internetu narazit na mimořádné příběhy o proměně lidí, které jsou někdy tak ohromující, že jim nechce věřit. Příkladem je příběh tohoto muže, který žil léta na ulici jako bezdomovec. Jeho láska ke zpěvu mu však změnila dosavadní život.

Muž, který miluje zpěv

Příběh jak z červené knihovny dojímá na internetu už několik tisíc uživatelů. Ačkoli se nestal přímo v České republice, podobných případů je na světě určitě víc. Muž, který byl od roku 2014 bezdomovcem, dostal od života druhou šanci. Předtím byl jeho život smutný a bezvýznamný. Bloudil ulicemi a hledal místo na přespání a byl rád, že vůbec sežene alespoň něco malého k jídlu. Jediné, co mu dávalo v té době smysl, byla láska k hudbě.

Objevil ho lovec talentů

Aby si vydělal nějaké peníze na jídlo a pití, zpíval na ulici a lidé mu za to házeli do klobouku drobné. Jeho hlas byl však tak okouzlující, že se o něm začalo mluvit široko daleko. O pár měsíců později se zpěvačka Jill Johnson rozhodla, že vytvoří novou hudební reality show a spolu se svými kolegy začala hledat místní talenty. V té době se doslechla právě o Dougovi, který se na ulici živil svým zpěvem. Neváhala ani vteřinu a bezdomovce vyhledala, aby mu učinila nabídku.

Mužův život se obrátil naruby

Když pak Jill muže slyšela zpívat, věděla naprosto jasně, že je tím pravým pro její novou show a nabídla mu práci. Muž ochotně souhlasil a s Jillinou pomocí mohl předvést svůj talent a nahrát dokonce hudební video, které později obletělo svět. Po nahrání tohoto videa se Dougův život změnil o 180 stupňů. Začaly mu přicházet nové nabídky od hudebních manažerů a byla o něj doslova pranice.

Doug se stal prakticky ze dne na den slavným hudebníkem a splnil si tím svůj životní sen. Nyní se může naplno věnovat zpěvu a ještě za to získává tučný honorář. To se stane v životě jen málokomu. A za to všechno může být vděčný nejen svému talentu, ale především pak Jill, která ho dostala na výsluní hudební scény. Podívejte se na jejich úžasný duet, který nahráli spolu s dalším zpěvákem a který se stal hitem číslo jedna.

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články