Bezdomovec zachránil opuštěného psa. Život obou se naprosto změnil poté, co žena sdílela jejich dojemný příběh

Lidé s dobrým srdcem jsou stále mezi námi. Tento bezdomovec zachránil opuštěného psa a žena se rozhodla sdílet jejich příběh. Oběma se poté naprosto změnil život.

                   

Angel Jonesová byla zrovna na cestě z práce, když si u dálnice všimla sedícího bezdomovce. Nebyla si jistá, co tam ten člověk pohledával, a rozhodla se proto zastavit. Tímto okamžikem začal neskutečně dojemný příběh bezdomovce a malého pejska, kterého starý muž zachránil z ulice.

Muž obětavě zachránil psa

Žena si nejprve myslela, že bezdomovec bude žádat o peníze nebo práci, ale žádnou ceduli s tímto nápisem u něj neviděla. Chtěla mu alespoň nabídnout cigaretu, ale pak si všimla něčeho zvláštního. Muž držel v náruči mikinu, ve které byl zabalen malý pejsek. Brzy se ukázalo, kde se u něj zvíře vzalo. Bezdomovec nebohé štěně zachránil z ulice.

i

Pejska vyhodili z jedoucího auta

Muž jménem Ron brzy s Angel sdílel celý příběh malého nalezence. Před dvěma hodinami na dálnici projelo auto, a lidé v něm štěně vyhodili ze zadních dveří na krajnici. Dostal o pejska strach a vydal se jej zachránit. Ron řekl, že si jednoduše nepřál, aby se malá čivava stala bezdomovcem, stejně jako byl on. Angel později řekla, že v tento moment ji starý muž ohromil svou srdečností.

i

Chtěl jen udělat správnou věc

Přestože teď byla čivava v rukou láskyplného muže, Ron věděl, že si zaslouží lepší prostředí. Angel nemohla dát štěněti domov, a proto příběh této dvojice sdílela alespoň na svém Facebooku. O pár minut později už byla jedna paní na cestě pro psa, a bezdomovci nabídla peníze za jeho obětavost. Ron je ale odmítl s tím, že chtěl jen udělat správnou věc. Na další naléhání obou žen ale dárek s vděčností přijal.

i

Věci se rychle začaly měnit

Lidé na internetu nemohli nechat Ronův srdečný čin jen tak být. Čivava byla pojmenována Lucky Louie a nakonec nalezla krásný pěstounský domov s milující rodinou. Angel ale na starého muže nezapomněla. „Byla jsem tak šťastná, že Louie našla nový domov, ale nemohla jsem přestat myslet na Rona. Neměl ani pro sebe ani místo na spaní. Tak jsem pro něj založila sbírku. Nevěděla jsem, jestli někdo přispěje, ale částka se nakonec vyšplhala na více než 10 000 korun.“

i

Starý muž byl v slzách

Rona reakce lidí na internetu rozplakaly. Trval na tom, že peníze půjdou na péči o Louie, ale ostatní věděli, že peníze potřebuje i on. Peníze nakonec použil na nákup nového mobilního telefonu. Tento příběh prý vzal jako znamení o tom, že každý si zaslouží druhou šanci. Začal si proto hledat práci, jelikož věděl, že tím pro něj začne nový život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články