Boj se skvrnami od deodorantu vyřešen. Tyto triky vám pomohou se jich snadno a rychle zbavit

                   

Používáte-li deodorant, jistě víte, jaké trápení s ním může nastat, pokud se vám obtiskne na tmavé oblečení. Je to každodenní problém, který zpravidla řešíme třením látky o sebe, což možná trochu zabírá, ale zároveň poškozuje tkaninu. Vytvoří se žmolky nebo se oblečení na daném místě vytahá. Proto na tento způsob zapomeňte a zkuste raději následující triky, jak se zbavit skvrn od deodorantu na tmavém prádle.

Vlhký hadřík

Někdy je to nejjednodušší řešení tím nejlepším. Vlhký hadřík rychle odstraní bílé pruhy od deodorantu. Jen se ujistěte, že jste jej dobře vyždímali, aby z něj nekapala voda.

Dětské ubrousky

Kojenecké ubrousky jsou ideální pro odstranění stop zanechaných po deodorantu.

Houbičky nebo utěrky z mikrovlákna

Výrobky z mikrovlákna dokážou udělat tisíc věcí a jedna z nich je i odstranění bílých skvrn od deodorantu. Stačí jen setřít.

Nylon

Pokud se vám v šuplíku válí nějaké staré punčocháče, nevyhazujte je ještě. Otřete s nimi stopy po deodorantu. Nylon je ideální na oblečení z jemných látek, jako je například hedvábí.

Odličovací ubrousky

Stejně jako dětské ubrousky, i odličovací ubrousky jsou ideální pro zničení skvrn od deodorantu. Pokud je doma nemáte, můžete zkusit i tekutý odličovač. Aplikujte trochu na kousek bavlny a potřete jím postižené místo na oblečení.

Obrázky: Freepik

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články