Kvůli velké bolesti hlavy se rozhodla navštívit lékaře. Ten jí z ucha vytáhl velký hmyz, jež jí bolest způsoboval

Mladá žena nemohla uvěřit svým očím, když spatřila velkého švába, kterého jí lékař vytáhl z ucha. Hmyz byl příčinou jejích bolestí hlavy.

šváb leze k ženě i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Mnoho lidí má panickou hrůzu z různých druhů hmyzu. Každá hospodyňka se nejvíce bojí toho, že by se jí v domácnosti objevili škůdci, jako jsou moli, mravenci, štěnice, nebo švábi. Avšak v některých částech světa se tito tvorové v lidských obydlích objevují běžně. Může se tak stát, že se dostanou do míst, kde by je nikdo nečekal. Mladá žena z amerického Chicaga s tím má velkou zkušenost a nyní chce varovat všechny ostatní před možným nebezpečím.

Velká bolest hlavy jí donutila jít do nemocnice

Američanku Keenan jeden den trápila velká bolest hlavy. Nevěděla, z jakého důvodu by to mohlo být, protože takové bolesti ještě nezažila. Měla strach z toho, co by se jí mohlo bez lékařské pomoci stát. Když už byl její stav nesnesitelný, rozhodla se jet do nemocnice na pohotovost. Tam lékaři popsala své trápení a zmínila se, že špatně slyší. Doktor jí vyslechl a pustil se do vyšetření, aby mohl určit, co ženu trápí.

šváb, hmyz iZdroj fotografie: Pexels

Lékař se jí zeptal, zda nemá pocit nějakého cizího předmětu v uchu. To mu žena potvrdila, řekla mu, že se dokonce doma snažila hodně smrkat, ale vůbec jí to nepomohlo. I z toho důvodu se rozhodla navštívit nemocnici. Doktor tedy pacientce nejdříve zkontroloval uši. Když pravda vyšla najevo, žena nemohla uvěřit svým očím. Video ze zákroku sdílela na sociální síti TikTok a vyzvala ostatní, aby ve stejné situaci okamžitě kontaktovali lékaře.

Příčinou bolesti hlavy byl šváb

Jakmile se lékař pečlivěji podíval do jejího ucha, bylo jasné, že je tam něco, co tam rozhodně nepatří. Při bližším zkoumání zjistil, že Keenan z ucha čouhají tenké hmyzí nohy. Zprvu nevěděl, o jaký druh se přesně jedná. Na nic tedy nečekal a snažil se hmyz vytáhnout. Bylo třeba do ucha stříknout trochu tekutiny, aby šel živý předmět lépe vytáhnout. Poté vzal pinzetu a snažil se to zachytit. Po chvíli se mu to podařilo a z ženina ucha vytáhl docela velkého švába.

Keenan poté sdílela své pocity a poznatky na internetu: „Bylo to strašidelné. Doktor mi řekl, že švábi neumí chodit pozpátku. Nevím a ani nechci vědět, co by tedy dělal dál. Asi by pokračoval pořád dopředu, až by mi doputovat přímo do mozku. Nevím, ale strašně moc to bolelo.“ V důsledku přítomnosti švába v uchu žena dokonce třikrát zvracela. Je jisté, že na tento zážitek Keenan rozhodně nezapomene. Vy se na toto šokující video z nemocnice můžete podívat.

@keenanslife Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am. This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO ♬ original sound – Keenan Artelli

Prý neuklízí a může mít v uchu nakladená vajíčka

Po zveřejnění tohoto videa internetoví uživatele ženu obvinili, že jelikož má doma šváby, tak uklízí jen velmi zřídka. Keenan však odpověděla, že žije v Georgii, kde je tento hmyz častým problémem a lze ho najít doslova všude. Další komentující ženu upozornili na to, že jí šváb mohl v uchu naklást vajíčka, která se mohou vylíhnout. Ta je ale uklidnila tím, že lékař se zbavil naprosto všeho, co tam nepatřilo.

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články