Opuštěná březí fena byla nalezena u dveří svého domu. Čekala tam několik dní na své páníčky

Březí fena byla nalezena, jak leží u dveří svého domu. Všimla si ji paní ze sousedství a okamžitě zavolala na záchrannou stanici.

                   

Je neuvěřitelné, jak jsou někteří lidé neempatičtí vůči zvířatům a čeho všeho jsou schopni. Tato fenka v pokročilém stádiu těhotenství byla nalezena před dveřmi svého domova. Čekala tam několik dní a nocí na své pány, kteří se s celou rodinou odstěhovali a ji tu nechali úplně samotnou bez jídla i pití.


Všimla si jí až sousedka

Fenka ležela před domem několik dnů, hladová a žíznivá a navíc v pokročilém stádiu těhotenství. Všimla si ji až sousedka, která šla zrovna kolem. Když viděla, jak je fenka zoufalá a navíc s velkým bříškem, okamžitě se ji ujala a vzala si ji k sobě domů, aby jí dala najíst a napít. Poté kontaktovala záchrannou stanici Charlie´s Angels Animal Rescue Costa Rica, aby jim sdělila, co se stalo.

i


Záchranná stanice pro opuštěná zvířata

Spoluzakladatelka Charlie´s Angels Animal Rescue Tania Cappelluti, která fenku od sousedky přebrala, uvádí, že záchrannou stanici založila proto, že se již nemohla dívat na to, kolik opuštěných zvířat se potuluje po Kostarice. „Nechápu, jak lidé mohou být tak krutí a něco takového udělat svému vlastnímu psovi“. Tania je zároveň lektorka jógy, ale záchranná stanice je její druhý domov. Dělá vše proto, aby opuštěná zvířata získala co nejdříve nové domovy a byla zase šťastná.

i


Fenka získala dočasnou pěstounskou péči

Naštěstí pro březí fenku se ji ujal jeden z dobrovolníků této záchranné stanice a vzal si ji dočasně k sobě domů. Fenečka se u něj doma cítila v bezpečí a pouhých deset dní na to porodila sedm krásných a zdravých štěňátek. Bylo na ní vidět, že je po dlouhé době opravdu šťastná.

i


Nyní se pro ně hledá nová rodina

Pro fenku a její štěňata se nyní už hledá vhodná náhradní rodina, aby mohla začít nový život. Teď už se všichni cítí spokojeně a v bezpečí, ale stačilo málo a vše mohlo dopadnout úplně jinak. Naštěstí nakonec všechno dobře dopadlo a díky sousedce i členům záchranné stanice se podařilo dostat fenku do bezpečí, aby mohla v klidu porodit svá štěňata. Pokud chcete vědět více o Charlie´s Angels Animal Rescue Costa Rica, navštivte jejich facebookové stránky. Najdete tam také seznam pejsků čekajících na adopci.

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články