Chlapci se kýval zub, ale bál se jít k zubaři. S problémem mu pomohl společný člen domácnosti

Zubaře nemá rádo spoustu lidí, a tak volí různé způsoby, jak k němu nejít. Tato metoda vytrhnutí kývajícího se zubu je však dost netradiční.

                   

Trhání zubů bývá často nepříjemnou záležitostí, nehledě na to, že spousta lidí má ze zubaře zkrátka strach. Problém s kývajícím se zubem se dá ale řešit i z domácího prostředí. Buďto si zub vytrhnete sami, nebo povoláte na pomoc někoho z rodiny. Tento chlapec si zvolil dost netradiční způsob trhání zubů. Na pomoc mu přispěchal jejich papoušek.

Místo zubaře zvolil papouška

Ačkoli je kývající se zub jen přebytečná kost, která stejně musí dřív či později ven, ne každý jeho vytrhnutí snese. V případě prvních zubů není trhání nijak zvlášť bolestivé, ale hodně dětí se s tím bojí jít k zubaři. Některé spoléhají na to, že zub sám časem vypadne, některé použijí osvědčenou metodu kousnutí do něčeho tvrdšího, například do jablka. Tento chlapec však věděl, že má doma šikovného papouška, který mu problém s kývajícím zubem vyřeší.

Novodobá metoda trhání zubů?

Dnešní generace dětí hledá stále nové způsoby, jak si usnadnit jakoukoliv práci. Koho by ale napadlo použít na trhání zubu zrovna papouška? Vždyť způsobů, jak zub dostat ven, existuje hned několik, například osvědčená metoda za pomocí šňůry a kliky. Tento chlapec ale využil svého úžasného a šikovného papouška, který hravě dokázal zastat práci zubaře. Stačilo za zub jen správně chytit a zub byl v mžiku venku.

Byl natočen při své práci

Šikovného papouška se podařilo zachytit na následujícím videu. Na první pohled to vypadá až hrůzostrašně, ale na druhou stranu je velmi důsledný. Vypadá to, jako by už to někdy předtím dělal. Třeba to není jeho první vytrhnutý zub, třeba si ho chlapec pořídil právě proto, aby ušetřil cestu k zubaři. Posuďte sami, jak to papouškovi jde, a napište do komentářů, zda byste něco podobného byli také ochotni podstoupit.


Já osobně zubaře také nemám v lásce, ale tohle už je trošku přes čáru. Nechat si sahat do pusy a ještě domácím zvířetem? Inu, proti gustu…

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články