Tento 14tiletý mladík dovedl porotu talentové soutěže k šílenství. Něco takového zažila poprvé

Dětská pěvecká soutěž představila 14tiletého chlapce, který se se navzdory své nervozitě dokáže pěkně rozjet. Porota byla šokována.

                   

The Voice Kids je pěvecká talentová soutěž, kde mají přednost mladší účastníci. Tento zdánlivě nesmělý čtrnáctiletý chlapec vstoupil na pódium s dosti nervózním výrazem ve tváři. Po několika vteřinách se ale stalo něco neuvěřitelného, porota začala z chlapce doslova šílet.


V soutěži je plno talentovaných dětí

Tato soutěž je určena mladým zpěvákům, kteří chtějí předvést svůj pěvecký talent, ale jsou příliš mladí na to, aby se zúčastnili ostatních pěveckých soutěží, kde porotci dávají přednost vyzrálejším zpěvákům. I když mají obrovský talent, jsou svým věkem do jisté míry znevýhodněni. Proto byla vymyšlena tato soutěž, která je určena přímo dětem. Najde se zde nespočet talentovaných zpěváků a zpěvaček, kteří svým hlasem předvádí neskutečné divy.


Chlapec vypadal jako obyčejný nesmělý teenager

Když tento chlapec usedl za klavír, chvíli to vypadalo, že se snad i rozpláče. Byla na něm vidět značná nervozita. Když ale začal zpívat známou píseň od Jerryho Lee Lewise „Great Balls of Fire“, porota zůstala v naprostém šoku. Tuto píseň můžete mimo jiné znát i z oblíbeného romanticko-dramatického filmu Top Gun v podání Goose a Mavericka a tento chlapec jí dal velmi podobný, ne-li ještě větší říz.


Zvedl porotu ze židlí

Stačilo několik málo vteřin a sálem se rozlilo davové šílenství. Porota i diváci byli naprosto unešeni chlapcovým hlasem. Byla to neskutečná šou, která zvedla ze židlí nejen diváky, ale i samotnou porotu. Jeho silné vokály prolínaly mimořádně skvělou hru na klavír a všechny tři porotce dokázal přesvědčit o postupu během několika vteřin. Poté, co stiskli červené tlačítko, aby se podívali na tohoto mimořádného talenta, se neudrželi a začali tančit v rytmu písně. A spolu s nimi tančilo celé publikum.


Předvedl neuvěřitelný výkon

V soutěži je spoustu talentovaných mladých lidí, ale tento chlapec byl neuvěřitelný. Porota si je jistá, že u žádného z nich si tolik „nezařádila“ jako u něj. Bylo to neuvěřitelné a ohromující. Nikdo z přítomných nedokázal pochopit, kde se to v tak nesmělém chlapci bere. Tímto dokonalým představením si zajistil okamžitý postup do dalších kol. A není divu, on si to skutečně zaslouží.


Pusťte si jeho představení v následujícím videu a věřte, že ani vás nenechá sedět v klidu na židli.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články