Chlapec si vybral píseň, která je určena pro ženský hlas. Porotci pochybovali, že ji zvládne zazpívat

Čtrnáctiletý hoch se přišel do pěvecké soutěže vytáhnout s velmi těžkou písní. Porota jeho talentu příliš nedůvěřovala.

                   

14tiletý blonďatý chlapec předstoupil na pódium pěvecké soutěže před porotu, aby jim zazpíval známou píseň z romantického filmu Osobní strážce, „I Have Nothing“. Tuto nádhernou píseň nazpívala zpěvačka a hlavní představitelka filmu, Whitney Houston. Porotci velmi zapochybovali, jak bude píseň znít v podání tohoto mladého chlapce. Nevěřili, že to zvládne.


Byla to velmi odvážná volba

Když tento chlapec uvedl, jakou píseň se chystá zazpívat, porota jen protočila oči v sloup. „Je to velmi těžká píseň, to máš velkou odvahu, že se do ní chceš pustit.“ řekl jeden z porotců. Další jen doplnil svého kolegu: „Buď jsi neuvěřitelně talentovaný nebo příliš slabý na to, abys dokázal napodobit takovou legendu, jako byla zpěvačka Whitney Houston.“. Chlapcovi se tato slova neposlouchala úplně nejlépe. V takové situaci potřebují mladí lidé spíše podpořit než ponížit, když mají vystoupit před kamerami a tolika diváky.


Porota i diváci byli v šoku

Chlapec se snažil nebrat si slova poroty příliš k srdci, sám věděl nejlépe, zda na to má nebo nemá. Tak se zkrátka nadechl a začal zpívat. Při jeho prvních tónech porotě ztuhla krev v žilách. Zírali na chlapce s pusou dokořán a nevěřili, že je tohle vůbec možné. Chlapec píseň zazpíval bez jediné chyby a vysoké tóny dával s grácií. Diváci byli jeho hlasem naprosto hypnotizováni a úžasem ani nedýchali.


Chlapec dostal i pusu

Porota byla chlapcovým výkonem tak dojatá, že jeden z porotců dokonce po jeho představení vstal a šel za ním na pódium. Chlapec netušil, co se v tu chvíli bude dít, ale když ho porotce objal a dal mu pusu na tvář, byl velmi mile překvapen. Byl to pro něj jasný důkaz, že zazpíval dokonale.


Takový výkon se v pěvecké soutěži „Got Talent“ vidí jen málokdy. Především v tak nízkém věku. Byl to naprosto bravurní a čistý zpěv. Však má také na YouTube už přes 60 miliónů zhlédnutí! Podívejte se na toto senzační vystoupení a uznejte, že chlapec je skutečně talentovaný. Garantujeme vám, že z jeho vystoupení budete mít husí kůži. I samotná Whitney by z něj určitě měla radost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články