Odporné: Po zhlédnutí tohoto videa si dvakrát rozmyslíte, než usednete do autobusu 

Jak často se čistí sedačky ve veřejné dopravě? Záleží na firmě, protože každá to má samozřejmě jinak. Tato firma své autobusy ale pravděpodobně nikdy nečistila.

                   

Veřejná doprava je jedno je jedno velké znečištěné místo plné bakterií. Není divu – i když se čistí, denně do ní nastoupit tolik lidí, že by se musela čistit pravděpodobně nonstop. Mohou za to bakterie, které se usazují lidem na rukou, může za to odumřelá kůže, mohou za to vlasy. Každý z nás ze sebe vypouští mnoho odpadu. Může jít o odumřelé kožní buňky, roztoče a mnoho dalších věcí. 

Svět je šokován

O tom, jak moc se čistí veřejná doprava, se mohli přesvědčit uživatelé internetu, kteří viděli video z čištění sedaček autobusu varšavské firmy. V každé zemi i firmě probíhá čištění jinak, v této konkrétní firmě se ale na něj zřejmě velmi často zapomíná. Na internetu se objevilo video, které téměř okamžitě znechutilo tisíce lidí po celém světě. Je na něm vidět nejen proces čištění sedaček autobusu, ale také vše, co se v nich během provozu stroje usadilo. A pohled to je skutečně šokující.

Znečištěná veřejná doprava ve Varšavě

Ročně využije ve Varšavě veřejnou dopravu miliarda lidí. Samozřejmě není chyba, že jedna miliarda lidí ročně dojíždí do práce, do školy, na univerzitu a za jinými účely. Autobusy využívá téměř celý průřez společnosti. Nastoupíte do autobusu, pokud máte štěstí a je volné místo, nepřemýšlíte o tom a prostě si sednete. Samozřejmě, většina lidí nemá potřebu řešit, kam si sedne. Důležité je, že se pro ně najde volné místo. Po tomto videu si ale pravděpodobně dvakrát rozmyslíte, na kterou sedačku si sednete.

Video, které znechutilo uživatele internetu 

Autobusová sedadla jsou velmi špinavá. Čas od času se čistí, ale po pár jízdách je jejich stav opět v žalostném stavu. A když se pak podíváme na jejich čištění, vypadá to opravdu nechutně. V sedačkách jsou odumřelé kožní buňky, roztoči, choroboplodné zárodky a mnoho dalších věcí. Na následujícím videu se můžete podívat, jak extrémně špinavé jsou sedačky autobusu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články