Zdravotní sestra pracující v hospici otevírá další temnou komnatu. Prozradila, co vidí lidé před smrtí

Zdravotní sestra zveřejnila své druhé video o tom, jak to chodí v hospici. Nyní prozradila, co umírající vidí před svou smrtí.

                   

Pracovat v tomto zdravotně-sociálním zařízení není vůbec jednoduché. Zdravotníci se denně setkávají s těžce nemocnými lidmi, kterým zbývá mnohdy jen pár týdnů života. V prvním vydání toho článku zdravotní sestra prozradila, co umírající lidé říkají těsně předtím, než zemřou. Nyní prozradila, co před svou smrtí nemocní lidé vidí. Mnohdy to bývá i několik týdnů předem.


Zdravotnice sdílí své postřehy na Tik Toku

Zdravotní sestra se rozhodla na internetu podělit o realitu, se kterou se zaměstnanci hospice běžně setkávají. Její videa jsou užitečná nejen pro širokou veřejnost, která si ani neumí představit, s čím vším se zdravotníci v tomto zařízení setkávají, ale také pro možné potencionální uchazeče o tuto práci. Její slova upoutala pozornost už několika set tisíc uživatelů internetu.


Jak se umírající chovají

Julie před časem na svém videu uvedla, co říkají lidé těsně před svou smrtí. Ve většině případů se jedná o pozitivní věty typu „Miluji tě“ nebo „Nikdy na tebe nezapomenu“. Nyní se rozhodla natočit pokračování a uvedla, jak se lidé před svou smrtí chovají a koho vidí.

i


Zdravotní sestra uvedla, že reakce na odchod z tohoto světa jsou různé. „Umírající si jsou často plně vědomi toho, co říkají i toho, co vidí“ říká Julie. Co je na tom všem ale nejzajímavější, že tito lidé často vidí své zemřelé příbuzné, blízké, ale také i své oblíbené domácí mazlíčky. Zkrátka všechny, koho měli za svůj život rádi. Někdy říkají, že k nim jejich milovaní přišli ve snu. Jiní zase tvrdí, že své blízké viděli živé a zdravé v průběhu dne. Vypadá to, jako by věděli, že se za nimi jejich blízký brzy chystá a chtějí ho na onen svět připravit.


Uživatelé jsou jejími videi fascinováni

Juliina videa vzbudila pozornost v široké veřejnosti. Pod tímto příspěvkem se strhla lavina komentářů od lidí, kteří s jejím tvrzením souhlasí. Většina z nich má i podobnou zkušenost. „Týden před svou smrtí začal můj dědeček vyslovovat jméno své maminky a maminčiny babičky“ píše jeden z uživatelů. „Moje matka se začala „scházet“ s mým otcem každá ráno, než zemřela. Doprovázel ji, když snídala, byla v té době velmi klidná“ píše další uživatelka.

@hospicenursejulie 2nd phenomena #hospicenursejulie #hospice #mysteries #nurse #learnontiktok #visioning ♬ original sound – 💕 Hospice nurse Julie 💕


Z těchto skutečností se dá usuzovat, že umírající bývají těsně před svou smrtí uklidnění a v pohodě, jako by byli už připraveni odejít. Možná se již těší, že se znovu setkají s milovaným člověkem, o kterého před několika lety přišli. Je-li tomu skutečně tak, byl by to ten nejlepší způsob jejich odchodu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články