Dívka, která otěhotněla ve 12 letech, je znovu těhotná. Neuvěříte, kdo je tentokrát otcem

Příběh o dívce, která poprvé otěhotněla ve 13 letech, obletěl doslova celý svět. Uběhlo jen něco málo přes jeden rok a dnes čtrnáctiletá dívka čeká druhé dítě.

Čtrnáctiletá těhotná dívka čeká druhé dítě
                   

Toto je Daria Sudnishnikovová z Ruska, čtrnáctiletá dívka, která je těhotná. To by nebylo až tak překvapivé, kdyby nešlo už o její druhé těhotenství. K tomu prvnímu přitom došlo před rokem, kdy čekala dítě se svým přítelem. A hned tady máme druhé překvapení – jejímu chlapci totiž v době prvního těhotenství bylo pouhých 10 let. Nakonec se ale ukázalo, že není biologickým otcem dítěte. Tím je středoškolský student, který Dariu znásilnil.

Ruska znovu šokuje

Otcovství se nakonec muselo potvrdit skrze DNA testy, protože i se svým tehdy desetiletým přítelem měla pohlavní styk. Po téměř roce dívka šokuje celý svět znovu. Dnes totiž čeká již své druhé dítě a to pouze ve 14 letech. 

Promluvila o prvním těhotenství

V moment, kdy mi dítě položili na hruď, vše jsem viděla černě. A pak jsem omdlela. Trvalo to asi 3 hodiny a pak jsem se probudila. Odvedli mě do pokoje, nemohla jsem stát, pořád se mi točila hlava. Měla jsem žízeň, ale nepila jsem, protože jsem se bála, že se pozvracím. Pak jsem šla spát. Pro štěstí, které je dítě, však stálo za to vydržet všechnu tu bolest,“ svěřila se před pár měsíci na sociálních sítích Daria, která komentovala svůj první porod.

Čeká už druhé dítě

Otcem druhého dítěte má být 30letý kamarád. Podrobnosti však zatím nejsou známy. 14letá Daria je známá na sociálních sítích. Na Instagramu má téměř 150 000 sledujících. Často tam sdílí své životní příběhy. „Kdybyste věděli, co se v mém životě skutečně děje… Jsem tak unavená, protože jsem jediná, kdo v rodině vydělává. Navíc jsem celou dobu s Emi. Každý miluje někoho soudit, aniž by vůbec věděli, co se s tím člověkem děje,“ přiznala před časem 14letá Daria.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články