Další tajemství královské rodiny, které otřáslo světem. Tentokrát se týká zesnulé princezny Diany

Královská rodina je protkaná různými tajemstvími. Jedno z nich dlouhá léta ukrývali i princ Charles s princeznou Dianou.

                   

Královská rodina je mimo jiné proslulá všemi různými avantýrami a poprasky. O největší rozruch se svého času postaral samotný princ Charles s jeho tehdejší manželkou, zesnulou princeznou Dianou. V dnešní době jim v sociálních přestřelkách silně konkuruje vévodkyně ze Sussexu, manželka prince Harryho, Meghan Markle. Dnešní článek je ale právě o samotné princezně Dianě, která skrývala jedno velké tajemství.


Diana a Charles měli utajovanou dceru

Od smrti princezny Diany uběhlo už 23 let. Od té doby ale stále vycházejí na povrch nové skutečnosti spojené s jejím jménem. Místo, aby ji novináři nechali konečně v klidu odpočívat, vyšťourávají na ní další a další senzace. Zpráva o její dceři ale zasáhla širokou veřejnost.


Jedna z posledních informací je, že Lady Diana měla ještě před svatbou s princem Charlesem dceru, o které věděla celá královská rodina. Sama ale těhotná nebyla, říká se, že podstoupila dárcovství svého oplodněného vajíčka, které pak bylo implantováno jiné ženě. Její údajná dcera by měla žít někde daleko za oceánem, ale nikdo nikdy neviděl ani ji ani její fotografie. Královská rodina toto tajemství střežila po dlouhá léta.


Královna požádala o test plodnosti

Předtím, než vůbec Diana s Charlesem mohli získat povolení ke sňatku, zažádala britská královna o test plodnosti, aby měla jistotu, že se bude královský rod rozrůstat. Právě tehdy měl Dianin lékař zastavit oplodněné vajíčko, které bylo následně implantováno jiné ženě. Královská rodina následně udělala vše, aby tohoto potomka poslala co nejdále od britského trůnu a to přímo do Spojených států.

i


Poslední dobou se proslýchá, že ji nechal princ Charles údajně zmizet, protože začala moc mluvit a věděla toho příliš o smrti své biologické matky Diany. Tato skutečnost ale není podložena žádnými důkazy, stejně jako samotná existence jejich údajné dcery.


Dívka se měla setkat s Meghan

Dívka by podle všeho měla být starší než princ William a měla by se jmenovat Sarah. Říká se, že se s ní setkala samotná vévodkyně Meghan při své cestě na Nový Zéland. Toto setkání mělo proběhnout v krátkosti a především v tajnosti. Jak to tak ale bývá, ani to se nepodařilo utajit, nejmenovanému bulvárnímu deníku se prořekl některý z důvěryhodných zdrojů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články