Smíchala dohromady jen dvě suroviny, za 2 hodiny se zbavila dávivého kašle a bolesti v krku

Většina z nás, když jsme nemocní, běžíme co nejdříve do lékárny pro léky, které by nám mohli ulevit. Je to ale dobrý nápad? Není. Doma totiž máme mnoho přírodních léků.

Nápoj z medu a kokosového oleje i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lékárny – kde bychom bez nich byli. Když jsme nemocní, je to první místo, které se snažíme navštívit, abychom dostali léky, které potřebujeme. Častokrát fungují dobře a dá se na ně spolehnout, bohužel však stojí mnoho peněz. Pokud patříte mezi ty, kteří za léky neradi utrácí za léky, co takhle zkusit si nějaký ten lék vyrobit doma? Bez chemie, čistě z domácích surovin a ingrediencí, které ve společné kombinaci dokáží ulevit od bolesti nebo kompletně zničit konkrétní zdravotní neduh. 

Jak se rychle zbavit kašle? 

Pokud chcete pomoci někomu, kdo hodně kašle, případně se sami snažíte kašel vyléčit, okamžité řešení může poskytnout směs medu a kokosového oleje. Je to velmi snadné a efektivní. Směs je vyrobena z přírodních surovin, takže má nejen příjemnou chuť, ale také léčí a posiluje imunitní systém. Můžete ji tedy použít i jako prevenci. Ano, med a kokosový olej nejsou zrovna nejlevnější suroviny. Pokud-li ale přihlédneme k faktu, jaké množství léku z nich dokážeme vytvořit, rozhodně se vyplatí po těchto surovinách sáhnout.

Jak na výrobu zázračné směsi?

Ingredience: 

  • 100 ml kokosového oleje
  • 100 gramů medu
  • špetka skořice
tekutý med na lžičce iZdroj fotografie: Pexels

Příprava: 

Kokosový olej míchejte, dokud nezačne pěnit. Poté přidejte med a neustále míchejte, dokud se dobře nespojí a nevytvoří krémovou konzistenci. Nakonec přisypte skořici a promíchejte. Směs nalijte do formy na led a dejte na dvacet minut do mrazáku, prakticky tak získáte kostky ledu z kokosového oleje a medu. Poté vyndejte, vložte do nádoby a uchovávejte v lednici. Tyto bonbóny si zamilují malí i velcí a celá rodina bude zdravá. Navíc tak dokážete zničit dávivý kašel už za 2 hodiny.

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články