Rodiče jí vše platí a pomáhají jí rozvinout její modelingovou kariéru. Díky tomu má dnes vzhled panenky

Když má člověk peníze a slavné rodiče, má prakticky všechno. Této dívce se splnil sen a díky slavným rodičům je dnes úspěšnou modelkou.

Modelka s kudrnatými vlasy i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Princessa je dcerou známého britského dua celebrit. Její matka Katie Price je úspěšnou modelkou a otec Peter André zase zpěvák. Díky jistému postavení, penězům a slávě si může Princessa dovolit žít luxusním životem a pracovat na své modelingové kariéře. A kromě slávy a peněz má ještě jednu věc, ve svých patnácti letech vypadá jako panenka. Za to může děkovat nejrůznějším kosmetickým procedurám, které si díky svým rodičům může dovolit. Už i na tom jde vidět, že bude následovat rodinné šlépěje.

Krásná už od mala

Mladá slečna Princessa nedávno oslavila své patnácté narozeniny. Již od mala chtěla být modelkou, stejně, jako její matka. Ve své dětském pokojíčku měla vylepeny plakáty s modelkami, jako je Naomi Campbell, Kate Moss, Cindy Crawford či česká topmodelka Karolína Kurková. Zkrátka, byl to její sen, který se jí po pár letech splnil. Díky kontaktům svých rodičů se dostala k známým fotografům, kteří ji pomohli sestavit portfolio fotek. Pak se nabídky pouze hrnuly, ale dívka s nimi nebyla stále spokojená, nebo spíš zápasila se svým vzhledem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Princess Andre (@officialprincess_andre)

Proto se nechala svěřit do rukou plastických chirurgů a kompletně změnila svůj vzhled. Nechala si udělat nový dekolt, vyplnit rty a tváře. U kosmetičky dodělala obočí, prodloužila řasy a nehty. Kadeřnice jí zase doplnila její kudrnaté vlasy, aby je měla co možná nejdelší. Ona sama se o růst vlasů snažila velice dlouho, ale bohužel se jí to nepovedlo, tak se rozhodla pro prodloužení vlasů uměle. Pravidelně cvičí a chodí na procházky. Díky jejímu životnímu stylu se teď může chlubit štíhlou postavou, dlouhým kudrnatým vlasům obličejem panenky.

Ve stopách rodičů

Většinu svých fotografií pořizuje během dovolených svého otce. Ten ji v její kariéře neskutečně podporuje, a dokonce ji i všechno platí. Její matka jí zase dělá manažerku a vše jí zařizuje. Lidem připadá atraktivní, neboť má modré oči, dlouhé vlnité až kudrnaté vlasy a plné rty. Za spoustu věcí, týkající se jejího vzhledu, může děkovat plastickým chirurgům, kteří ji v tom pomohli. Její kariéra se posouvá tím správným směrem a o Princesse ještě určitě někdy uslyšíte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články