Malá holčička si strčila hlavu do záchodového prkénka a zasekla se tam, pomoct jí museli záchranáři

Kdo si hraje nezlobí. Ale možná se dostane do maléru, ze kterého ho bude muset dostávat jedna ze záchranných služeb.

rozštípnutí prkénka
                   

Děti jsou hravé ale musí si je člověk hlídat. Spusťte z malého človíčka oči jen na pár sekund a budete se divit, co vám provede. Některé počmárají zdi pastelkami, některé najdou taštičku s make-upem a některé jdou na průzkum. Průzkum, který končí zaseknutím se v nejrůznějších předmětech. To je případ i malé holčičky, pro kterou musela její maminka volat tísňovou linku. Zkrátka není bezpečné nechávat děti i jen dvě minuty bez dozoru, nikdy totiž nevíte, co provedou. Děti jsou totiž schopné udělat naprosto cokoliv.

Nezbedné dítko

Maminka byla již rok na mateřské dovolené. Její dcera dělala ve vývinu pokroky, byla schopna chodit, sama se najíst i jít, nebo si minimálně říct, že chce na záchod. Z takovýchto pokroků byla její maminka nadšená, jelikož jí všechno šlo velmi rychle. Zatímco děti jejich kamarádek, které měly 10 až 14 měsíců, nebyly schopné ani základních věcí, její dcera už uměla všechno. Proto plánovala jít co nejdřív do práce. Ale s rychlým vývinem přichází i mnoho malérů. Dcerka už stihla shodit záclony, zašpinit nábytek v obýváku jídlem a najít maminčinu kapsičku s líčidly.

Do nietypowego zdarzenia na terenie miasta Jawor strażacy zostali zadysponowani tuż przed pólnocą. Dziewczynka bawiąca…

Zveřejnil(a) Jawor 998 dne Úterý 20. prosince 2022

Ale to nejhlavnější se dohrálo nedávno, zasekla se do záchodového prkýnka. To její totiž mělo menší průměr, aby při sezení na toaletě nepropadla, a leželo vedle záchodu. Maminka zrovna dovařovala oběd a domnívala se, že se dcerka baví prohlížením si knížky na pohovce. Občas se na ní z kuchyně podívala a ujistila se, že je v pořádku. Když se ale otočila po asi dalších tří minutách, nebyla tam. Během dalších deseti vteřin uslyšela křik, dítko k ní přiběhlo s růžovým záchodovým prkýnkem kolem krku. Matka okamžitě zavolala tísňovou linku.

Rychlý a pohotoví

Hasiči byli u nich v bytě během pěti minut. Prkýnko bylo zaseknuté a holčička plakala. Záchranáři měli štěstí, že soused, bydlící pod rodinou, měl speciální nářadí, které jim půjčil. Rychle, ale zároveň velmi opatrně, rozřízli předmět tak, aby neublížili dítěti. Během pár minut byla hlava dívenky volná. „Zvláštní poděkování patří ostražitému sousedovi panu Andrzejovi, který hasičům zapůjčil další speciální vybavení na řezání plastu, které výrazně přispělo k rychlému uvolnění hlavičky dítěte.“ Stojí na Facebookovém profilu hasičů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články