Rodiče nalezli své desetiměsíční dítě mrtvé na zahradě. Hned jim došlo, co se zde odehrálo

Rodiče si na chvíli odskočili a nechali své desetiměsíční dítě hrát si na zahradě se psy. Když se sem vrátili, zjistili, že došlo k tragédii.

holčička leží na psovi
                   

Psi jsou šelmy, to všichni ví a jsou si vědomi následků, budou-li je nějak dráždit. I na první pohled klidný pes může mít prudkou a agresivní povahu, do hlavy jim nikdo nevidí. A nechat malé dítě se psem o samotě může být, kvůli jejich povaze, opravdu hazard. Ale člověk je tvor důvěřivý a pokud psovi věří a ví, že nikdy nic nikomu neudělal, je v naprostém klidu. O to větší vztek a naštvanost má, pokud se někomu něco stane. Bohužel není v lidské moci, aby bylo možné vrátit čas, ani dokonce o pár minut.

Domácí mazlíčci

Malia Scott Winberry žila se svými rodiči a dvěma psi v rodinném domku šťastný a spokojený život. Bylo jí deset měsíců, uměla chodit i běhat a pravidelně se mazlila se psy. Její rodiče byli nadšení, že ji jejich domácí mazlíčkové takto dobře přijali. Brávali je spolu na procházku a malá Malia jim házel balony, které jí museli vrátit vždy zpátky. Nikdy po ní nijak agresivně nevyjeli, vždy se chovali extrémně ochranitelsky. Z toho důvodu se její rodiče o dceru, která byla se psy, nikdy nebáli. Až přišel ten osudový den.

holčička leží v trávě se psem i

Malá Malia si hrála na zahradě s pejsky, házela jim balonky, dávala pamlsky a mazlila se s nimi. Její rodiče na ní z dálky dohlíželi. Matka ale musela jít dovnitř, aby mohla uvařit oběd. Z toho důvodu malou dcerku hlídal pouze tatínek. Šel na tři minuty dovnitř vypnout vodu, aby mohl přemístit zavlažovač trávníku. Uslyšel křik, ale nebyl to křik bolesti nebo něčeho podobného, nýbrž se mu zdál jako radostný. Vyšel tedy ven přemístit ten přístroj, ale uviděl něco strašného. Jeho dcera ležela v bezvědomí na trávníku.

Příšerný pohled

Byla to hrůzostrašná podívaná, všude krev a kusy oblečení. Zavolal okamžitě na manželku, ta vytočila číslo záchranné služby a otec poskytl dceři první pomoc. Ale bylo už pozdě, desetiměsíční Malia byla po smrti. Zdá se, že na dítě zaútočili rodinní psi, kteří byli důvodem smrti,“ říká policista Danny Johnson. „Je to vždy hrozná scéna, když zemře malé dítě nebo jakékoli dítě. Je to pro nás všechny velmi těžké, protože sami máme děti,“ ozývají se i ostatní členové služby. Policie vedla vyšetřování, které trvalo několik měsíců.

dva štěkající psi za plotem i

Dle tvrzení sousedů psi nikdy nebyli agresivní, ale dobře vycvičeni. V životě nikoho nepokousali ani nenapadli. Teď jsou umístěni v útulku, kde nikomu neublíží. Dle expertů by se mohlo jednat o nevědomé dráždění psů, kteří mohou, ale nemusí, takto reagovat. Dítě má totiž tzv. úchopové reflexy, co může psům způsobit bolest. Závěr vyšetřování ovšem nevrátí manželům dceru.

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články