Fotograf pořizoval obyčejné svatební fotografie – jenže pak dcera novomanželů prozradila nevěstino tajemství

Za nejšťastnější den v životě  se většinou pokládá svatba. Tomuto páru navíc na svatbě dělala společnost i dcerka. Vše se ale zvrtlo, když omylem prozradila tajemství své matky.

                   

Tento novomanželský pár nemohl uvěřit tomu, co se v den jejich svatby přihodilo. Nedlouho poté, co si nechali vyfotit svatební fotografii, jejich dcera totiž řekla něco, co dočista změnilo jejich svatební den. Fotograf a více než sto hostů najednou upadli do naprostého ticha.

Nevinné focení nevěsty a ženicha

„Pojďme vás vyfotit nejprve jako pár, pak s vaší dcerou,“ řekl fotograf. Dva zamilovaní novomanželé se jeden druhému podívali do očí. Ještě, než započal večírek byl čas na svatební fotografie. Ženich jménem Bart láskyplně pohlédl na svou nevěstu Annu. Vedle fotografa, který zrovna fotil její šťastné rodiče, stála dcera Jolie. Holčička měla na tváři široký úsměv.

Dojemná rodinná fotka

Poté, co byl pár vyfotografován, Jolie běžela ke svým rodičům na společnou fotografii. Bart a Anna objali svou dceru a Bart jí vzal do náruče. Tento krásný rodinný snímek dojal téměř 100 svatebních hostů stojících za fotografem. S očima plnýma sentimentu sledovali, jak fotograf dává poslední pokyny. Jenže právě, když fotograf položil prst na spoušť, se Jolie podívala na svého otce a najednou řekla nahlas něco velmi zvláštního. 

i

Dcera se pochlubila se sourozencem

,,Maminka čeká miminko!“ Ihned po slovech malé Jolie celý dav ztichl. Všichni překvapeně zírali na Barta, Annu a Jolie. Nikdo nevěděl, co říct. Pak se ozval velký hluk. Lidé nemohli uvěřit tomu, co holčička právě řekla. Její slova byla pro všechny nepředstavitelná. Všichni hosté se na sebe začali dívat v naději, že to, co slyšeli, bude brzy objasněno. Zejména svatební pár zbělel. Nikdo se ale neodvážil na nic zeptat. Jen zírali s otevřenými ústy.

i

Manžel se naprosto zhroutil

Bartovi vyhrkly slzy do očí. Třesoucíma se rukama položil dívku z náruče zpět na zem. Pak se podíval na Annu. Anna se na něj také podívala s nervózním výrazem v očích a zjevně hledala ta správná slova. ,,Promiň zlato… Nechtěla jsem, aby ses to dozvěděl takhle…” Bart byl jako omámený a nemohl se vzpamatovat. Ale něco říct musel. A tak vyděšený manžel sebral všechnu svou odvahu a řekl: ,,Takže… Je to pravda…?”

i

Vysvětlení a manželova reakce

Anna také propukla v pláč. Rozhlédla se kolem a všimla si, že všechny oči v místnosti na ně v šoku zíraly. Veškerá pozornost byla upřena na ni. Tohle nebylo to, co si představovala. Bylo pro ní velmi těžké jít s pravdou ven před tolika svědky. Raději by vše vyjasnila o samotě s Bartem, než před zkoumavým davem hostů. Ale bylo jasné, že Bart čekal na vysvětlení. Na Annině tváři se objevil opatrný úsměv a položila si ruku na břicho. ,,Jo, je to pravda, Jolie slíbila, že to neřekne až do svatby, ale jsem těhotná!”

Šťastný konec svatebního dne

Bart nevěřil svým uším. Přitáhl si židli a s hlubokým povzdechem se posadil. Anna najednou začala mít strach, že je zklamaný. Přistoupila k němu a pohladila jej. ,,Jolie slyšela, co jsem včera řekla své mámě. Držela jsem to v tajnosti, protože jsem tě chtěla na líbánkách překvapit.”  Ženich už neváhal. Zvedl ruce do vzduchu a objal Annu. ,,Budu podruhé tátou!” vykřikl šťastně. V tu chvíli vybuchly konfety a šťastný ženich odvedl nevěstu na taneční parket.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články