Otec si poprvé v životě oholil svůj plnovous. Reakce malé dcerky je k nezaplacení

                   

Jeremy Batiz nosil vousy po většinu svého dospělého života. Dokonce i jeho manželka Sofia jej viděla oholeného pouze jednou v životě. Nyní se rozhodl udělat radikální změnu a plnovous shodit. Sofia zachytila vtipný okamžik, kdy se Jeremy ukázal jejich malé dceři Amélii. Té trvalo půl dne, než si konečně uvědomila, kdo je ten muž bez vousů.

Velký šok pro všechny

„Sama jsem netušila, že se ten den Jeremy rozhodne vousy oholit. Jen mě požádal, abych měla zapnutou kameru, až vyjde z koupelny. Byl to velký šok nejen pro mě, ale hlavně pro Amélii,“ vypráví Sofia. Jeremy nosil vousy po celý svůj dospělý život, i Sofia jej viděla oholeného pouze jednou v životě. Amélie ho ale jinak než s vousy nezná. Pro ni to byla ta největší změna. Jako by se jí honilo hlavou: „Kdo jsi a kam si dal mého tátu.“

Kdo je ten nový muž

Améliin výraz byl k nezaplacení. Šok vystřídala znechucená tvář, která značila, že chce dítě co nejrychleji pryč od toho cizího muže. Po velkém odhalení zůstala 14měsíční Amélie vůči tomu „podivnému pánovi“ velice skeptická. Trvalo jí asi půl dne, než si uvědomila, že je to ve skutečnosti její milovaný tatínek. „Neustále mě ignorovala a raději běžela ke své mámě nebo bratrovi,“ říká Jeremy. Amélie svého otce poznala až ve chvíli, kdy jí přečetl její oblíbenou knihu, kterou umí přednést svým osobitým způsobem pouze on.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články