Dechberoucí proměna. Bezdomovkyně má slepené vlasy maltou. Neuvěříte, co s ní provedou v kadeřnickém salonu

Život na ulici rozhodně není žádný med. Jak se však této ženě povedlo, že má vlasy plné ztvrdlé malty, je otázka. Naštěstí si ji vzal do parády šikovný kadeřník.

ruce bezdomovce
                   

Stačí jediná chyba nebo i jen trochu smůly a každý se může ocitnou bez střechy nad hlavou. Bezdomovci pak skutečně nemají lehký život. Kromě mnoha jiných úskalí mají i ztížený přístup k hygieně. Tato žena byla také zanedbaná a v její nemyté vlasy byly plně zatvrdlé malty. V kadeřnictví si museli dát hodně práce, aby zachránili alespoň část jejích vlasů. Podívejte se jakou kočku z nebohé ženy nakonec vykouzlili.

Žena má plnou hlavu zaschlé malty

Ceyhun Isik je turecký kadeřník, který za svoji práci získal už nejedno ocenění. Jednoho dne si všiml na ulici ženy, jejíž vzhled napovídal, že je nejspíš bez domova. Rozhodl se, že se jí pokusí pomoci. V ruce držela ztvrdlý kus malty, do kterého měla zamotané dlouhé vlasy, ale i řetízek, který měla na krku. Nedalo se nic dělat, tyto vlasy jí musel kadeřník ustřihnout a osvobodit ji.

Zbytek vlasů na tom nebyl o moc lépe. Ztvrdlé kusy malty měla úplně všude. Vlasy byly tak zacuchané, že se jí muselo věnovat několik lidí, aby ji zbavili alespoň nejhoršího a pokusili se zachránit něco z její dlouhé hřívy. Poté následovalo důkladné umytí a rozčesávání, které musel kadeřník provést několikrát, aby z vlasů dostal úplně všechnu špínu.

muži v kadeřnickém salonu i

Sama se nemohla poznat

Teď už to vypadalo mnohem lépe. Nakonec se podařilo zachránit vlasy v délce pod uši a kadeřník jí je obarvil na teplý blond odstín s nádechem do měděné barvy. Delší melírované mikádo starší ženu neuvěřitelně omladilo. Když si ji však vzala do parády i kosmetička, žena samu sebe nemohla poznat. Omládla o několik let.

Kosmetička zvolila přirozeně vyhlížející makeup a zdůraznila tak všechny přednosti ženina obličeje. Na závěr se dostalo péče i jejím nehtům, na které kosmetička nanesla rudě červený lak. Když se žena, kterou převlékli do čistého oblečení, prohlíží v zrcadle, nevěří tomu, co vidí. Rozhodně byste ji na bezdomovkyni netipovali. Vrcholem proměny je, když jí přinesou opravený řetízek s hodinkami, který tak nešťastně skončil zalitý v maltě.

Pomáhá lidem bez domova

Ceyhun se angažuje v pomoci potřebným lidem. Už několikrát ostříhal lidi bez domova, aniž by za to chtěl nějaké peníze. Sám říká, že bezdomovectví je v Turecku veliký problém a on s těmito lidmi soucítí. Nevidí je jako zkrachovalé existence, ale jako lidi, kteří měli jednoduše velkou smůlu nebo se jen dopustili malé chyby. Jak se mu tato úžasná proměna zoufalé ženy povedla, se můžete podívat ve videu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články