Věděla, že se její dítě narodí deformované, odmítla ale jít na potrat. Neuvěříte, jak jejich dítě vypadá po 6 letech

Lékaři ženě doporučovali, aby šla na potrat, protože se její dítě narodí deformované. Ona však odmítla a teď všem dokazuje, jak dobře se rozhodla.

Novorozené dítě na hrudi matky i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Těhotná žena se nemohla dočkat, až na svět přivede svoje dítě. Čekala chlapečka a těhotenství probíhalo ze začátku bez jakýchkoliv problémů. Vše se ale změnilo po ultrazvukovém vyšetření, během kterého jí bylo řečeno, že se její dítě narodí deformované, možná i postižené. Stalo se tak tři měsíce před porodem. Zatímco lékaři naléhali na potrat, žena nic takového v plánu neměla. Překvapivě se tak setkala s nepochopením některých jedinců a vyslechla si mnoho nenávistných a odsuzujících komentářů.

Musela se rozhodnout 

Když víte, že se stanete rodičem, je to velmi emocionální okamžik. Radost, strach, nervozita – všechny emoce proudí tělem. Ale nakonec je to ve většině případů radost, která přichází, když se dítě narodí. Když se Sara Heller a Chris Eidam měli stát rodiči, při ultrazvukovém vyšetření zjistili, že jejich malý syn má rozštěp rtu a patra. U některých dětí je to jen malá rýha ve rtu, ale u Brodyho šel rozštěp od rtu až k nosu. Lékaři se manželů zeptali, zda si dítě opravdu chtějí nechat. Odpověď zněla jasně – ANO.

Rozhodnutí znělo jasně

Sara si byla vědoma toho, že život pro jejího budoucího syna rozhodně nebude jednoduchý. Věděla však, že udělá vše pro to, aby byl jeho život co nejkrásnější. Co však nečekala byla vlna nenávistných komentářů, se kterými se po narození syna musela setkat. Najednou musela Sara bránit Brodyho vzhled, když se jí dostalo komentářů typu „Co se děje s obličejem vašeho syna?“ Byly mu teprve tři měsíce a už ho šikanovali. 

chlapec slaví šesté narozeniny i

Zachovala chladnou hlavu

Místo toho, aby se rozzlobila a reagovala instinktivně, sedla si s manželem a přemýšlela, jak by se s problémem mohli nejlépe vypořádat. Bylo to pro ně velmi těžké, ale rozhodli se, že za svého syna budou bojovat. A vyplatilo se. Nakonec se jim podařilo získat potřebné peníze na operaci pro svého syna, které vybrali z dobrovolných příspěvků úplně cizích lidí. Rodiče tak získali znova víru v lidstvo a kromě toho i naději, že lidé uvidí, jak krásný jejich syn ve skutečnosti je.

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články