Zjistěte, co o vás prozradí vaše datum narození. Den vašich narozenin spolehlivě určuje vaši osobnost

Numerologie je mocná věda, a spolehlivě určí vaši osobnost. V tomto případě vám k tomu bude stačit vaše datum narození. Získejte nečekaně přesný popis vaší osobnosti.

i Zdroj: Depositphotos
                   

Je jedno, jestli jste se narodili v pondělí, středu nebo sobotu. Důležité je, který to byl den v pořadí daného měsíce. Pokud jste doteď nevěřili na numerologii, po přečtení tohoto článku pochopíte její význam. Tyto charakteristiky jsou totiž překvapivě přesné a uvidíte, jak významný je den vašeho narození pro vaši osobnost.

iZdroj: Depositphotos

Narození mezi 1.-5. dnem v měsíci

Narození v těchto dnech mají rádi kontrolu. Rádi všechno ovládají, mají nad věcmi dohled a užívají si řízení jiných lidí. Jsou to velcí perfekcionisté a někdy jim to může ublížit. Na druhou stranu jde o velmi poctivé a upřímné jedince, takže nemusíte mít strach jít za nimi s jakýmkoliv problémem.

Narození mezi 6.-10. dnem v měsíci

Tito lidé jsou velcí snílci. Celý svůj život tráví ve svých představách, ale kromě toho jsou velmi přátelští a zábavní. Ze všeho nejvíce nenávidí monotónnost a ničím nezajímavé dny. Život se snaží užít zcela naplno a rozzáří vám dny svým specifickým způsobem. Jsou velmi otevření, takže se lidé okolo nich cítí dobře a komfortně. Některé lidi ale může vaše spontánnost a kreativita naštvat.

i

Narození mezi 11.-15. dnem v měsíci

Lidé narození na konci první poloviny měsíce jsou skuteční rebelové. Nesnáší tiše sedět a mlčet, když se kolem nich děje něco nespravedlivého, a vždycky se za vás postaví. Snaží se za každou cenu ochránit své blízké, což může tyto lidi někdy až omezovat. Nevyhledávají hádky, ale mají rádi věcnou diskuzi.

Narození mezi 16.-20. dnem v měsíci

Tihle jedinci jsou velmi nezávislé bytosti. Žijí poměrně osamělý život, ale vůbec jim to nevadí. Milují čas sami se sebou, rádi čtou nebo tvoří. Jsou velmi nezávislí a svobody si cení nade vše. Uvnitř jde o citlivé bytosti se strachem o jejich rodinu i vlastní budoucnost. Všechny problémy raději vyřeší v ústraní a poklidně.

i

Narození mezi 21.-25. dnem v měsíci

Tito lidé jsou tvrdé bytosti. Nenávidí prohru a jsou proti ní schopni bojovat všemi možnými prostředky. Mají ostré lokty, což jim ale v životě může někdy i hodně pomoci. Dávají si vysoké cíle a jejich plnění jsou ochotni obětovat všechen svůj volný čas. Není s nimi vždy jednoduché vyjít, ale rádi vám pomohou vyřešit náročný problém.

i

Narození mezi 26.-31. dnem v měsíci

Lidé narození na konci měsíce jsou jednoduše okouzlující bytosti. Jde o atraktivní jedince, kteří jsou schopni podmanit si téměř kohokoliv. Mají výjimečné charisma a velký komunikační talent, takže je často potkáte ve vedoucích pozicích. Nenechají se oklamat a v životě jsou vždy úspěšní. Jsou navíc skvělými přáteli a oporou pro lidi v jejich okolí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články