Bude to nová Whitney Houston? Teprve devítiletá dívka svým hlasem zvedla ze židlí diváky i porotu

Oblíbená soutěž měla tu čest opět přivítat jeden obrovský talent. V malém tělíčku se ukrývá trénovaný hlas dospělé ženy. Podívejte se, co předvedla.

                   

Angelica Hale je devítiletá holčička. Už teď však přesně ví, jaký je její životní sen a jde si za ním. Chce být novou Whitney Houston a talent na to rozhodně má. Stačilo málo a její vycházející hvězda však mohla pohasnout. Bojovala totiž s těžkým onemocněním a lékaři sami jí nedávali příliš velké naděje na přežití.

Jako malá nebyla daleko od smrti

Do americké verze této talentové soutěže přišla malá Angelica v doprovodu rodičů. Ti vzpomínali na nejtěžší chvíle jejich života, kdy si mysleli, že o svoji dceru přijdou. Ve čtyřech letech totiž onemocněla běžnou virózou, ze které se však vyklubal oboustranný zápal plic. Angelica skončila v nemocnici, ale ani tady se její stav nelepšil.

Naopak, začaly jí selhávat ledviny. Lékaři k ní tak pozvali pastora, protože její šance na přežití nebyly velké a chtěli tak rodinu připravit na nejhorší. Její maminka jí darovala svou ledvinu a transplantace se naštěstí povedla. Byla to pro ni jediná možnost, jak vážné zdravotní komplikace přežít. Malá Angelica si je plně vědoma toho, co pro ni máma udělala a před kamerou jí za to dojemně poděkovala.

Chci být superstar

Teď už ale nervózně stojí na pódiu před obávanou porotu. Té se svěřuje s tím, že její devět let a právě se dozvěděla, že bude velkou sestrou. Její spontánní projev se publiku i porotě moc líbí. Jeden z porotců se jí zeptá: „Jako kdo by si chtěla být?“ „Chtěla bych být příští Whitney Houston,“ prohlásila Angelica stydlivě. „Chci být superstar,“ ještě dodá. Všichni se smějí a malou Angelicu povzbudí, ať předvede, co v ní je.

i

Už po prvních tónech je jasné, že její sen o pěvecké kariéře by se mohl stát skutečností. Na malou holčičku má poměrně hluboký hlas a dokáže zazpívat nízké i vysoké tóny. Rozsah i barva jejího hlasu jsou rozhodně unikátní a toho jsou si vědomi i porotci. Diváci výskají již v průběhu písně a na závěr si Angelica vyslouží ovace všech ve stoje.

Hudební kariéra se zdárně rozjíždí

V její tváři se zračí nadšení, ale jakoby také nevěřila, že se její píseň všem opravdu tolik líbila. Porotci pro ni měli jen slova chvály. A byli přesvědčeni, že ona si svůj sen skutečně splnit může. V tomto ročníku soutěže skončila na úžasném druhém místě. Dostala se do povědomí mnoha lidí a od té doby nazpívala i několik vlastních písní.

Dnes je Angelice 15 let a její vášeň pro hudbu se rozhodně nikam nevytratila. I nadále pracuje na svém velkém snu a pravidelně zásobuje své fanoušky hudebními videy. Sestřička, která se měla v době soutěže teprve narodit, už je tak nějaký ten rok na světě a holky jsou skvělé parťačky. Angelica je stále ještě velmi mladá, ale při její píli a hlasu, který má od Boha, se jí jistě podaří prorazit v tomto tvrdém odvětví.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články