Rodiče byli ohromeni, když se jejich dítě narodilo. Jeho vzhled šokoval i lékaře. Jeho fotografie se na internetu stala hitem

Stejně jako všechny páry, které touží po dítěti, i tento se nemohl dočkat, až na svět přivede své dítě. Nečekali však, že až se narodí, bude vypadat tak neobvykle.

Novorozené miminko i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodiče se již dlouho těšili na příchod svého potomka a konečně se jejich přání splnilo. Když novorozenec spatřil světlo světa, vypadal jinak, než jak si rodiče představovali. Jeho vzhled překvapil dokonce i lékaře. Jeho maminka, populární influencerka Sarah Beeston, se rozhodla zveřejnit fotografie a video na sociálních sítích a okamžitě se stalo hitem. Proč? Za všechno mohly jeho nádherné vlasy. Děti se obvykle rodí bez vlásků a když už s nimi, mnoho jich většinou není. Chlapeček měl ale doslova obrovskou blonďatou hřívu. 

Takový výsledek porodu nečekali

Sarah a její manžel Derik vedou spokojený život na havajském ostrově Oahu. V roce 2016 se vzali a stejný rok se Sarah dozvěděla, že je těhotná. Po devíti měsících přišel na svět chlapeček. Derik si byl jistý, že se jejich dítě narodí bez vlasů, ale když se narodil, všichni se divili. Jeho husté blonďaté vlasy byly impozantní a okamžitě vzbudily pozornost. Rodiče se okamžitě pochlubili fotografiemi na internetu a strhla se obrovská lavina zájmu. I když byla Sarah na svého syna velmi pyšná, nebyla připravena na to, že se z něj stane téměř okamžitě internetová senzace. 

Fotografie se staly virální

Na sociálních sítích se jeho fotky a video rozšířily jako požár. Uživatelé internetu byli okouzleni jeho neobvyklým vzhledem a dokonce ho přirovnávali ke slavnému kuchaři Gordonu Ramsaymu, který má také výrazné blond vlasy. Rodiče byli šokováni tím, jak rychle se všechno odehrálo. Zprvu pro ně bylo velmi těžké smířit se slávou svého syna, dnes už jsou ale zvyklí. Sarah a Derik jsou velmi hrdí na svého syna a pravidelně sdílejí jeho zážitky na sociálních sítích. 

Miminko s hustými vlasy i

Syn jim přinesl slávu

Sarah se stala jednou z nejpopulárnějších influencerek na TikToku, Instagramu a YouTube díky svému osobitému stylu a spontánnosti. Její manžel Derik ji podporuje ve všech jejích projektech a společně vychovávají svého syna. Chlapec si nyní užívá svého dětství na krásném havajském ostrově. Jeho vlasy už nejsou tak neobvyklé, ale jsou to stále ony, které ho dělají jedinečným. Díky rodičům se stal hvězdou sociálních sítí, rodiče se zase staly slavnými díky němu. A jak se zdá, všem to nakonec vyhovuje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články