Holčička dostala v obchodě hysterický záchvat, prodavačka to již nevydržela poslouchat. Udělala něco, co všechny šokovalo

Nakupování s dětmi může být častokrát velmi složité. Jejich chování se, zvlášť v nízkém věku, odvíjí od toho, jak se vyspaly. Občas tak může dojít k velmi nepříjemným situacím.

Mladá prodavačka za kasou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý rodič, který si prošel nakupováním s malým dítětem ví, že tato činnost za přítomnosti malého špunta může být velmi složitá. Děti se často vztekají, jejich nálada se odvýjí od toho, jak se vyspaly a jelikož jsou ještě malé, neuvědomují si, jak těžké pro rodiče je, když se vztekají na veřejnosti. Jde o nepříjemnou situaci jak pro rodiče, tak i pro všechny přítomné, a čím déle dítě brečí a má hysterický záchvat, tím hůře to všichni přítomní zvládají. Dnešní příběh bude o prodavačce, která už nevydržela poslouchat pláč dvouleté dívky v obchodě.

Už to nezvládala 

Děti častokrát zkouší naši trpělivost. Když se tak děje na veřejnosti, setkáme se se dvěma reakcema. Buď lidé nevěřícně kroutí hlavou a modlí se za to, aby už dítě plakalo, nebo, pokud jsou to rodiče, darují nám chápavý úsměv, protože moc dobře rozumí této zkušenosti. Většinou jde ale spíše o odsuzující pohledy a nemístné komentáře, které dokáží rodiči pořádně ublížit. Přitom by kolikrát stačil jediný člověk, který podá pomocnou ruku a řekne několik vlídných slov. Jako například prodavačka, o které je tento krásný příběh. 

Situaci zachránila pokladní

Liliana je dokonalým příkladem toho, že o úplně cizí člověk umí podat pomocnou ruku. Tato milá slečna pracuje jako prodavačka. Brianna Lelos byla nakupovat se svou dvouletou dcerou, ale dítě nebylo s programem nijak zvlášť spokojeno a rozhodlo se vztekat se uprostřed obchodu. Holčička se vrhla na podlahu a začala křičet, na což její matka mohla reagovat jen frustrací. Místo toho, aby jen stála opodál a sledovala, co se stalo, rozhodla se Liliana matce pomoci.

Krásné gesto

Liliana si sedla na podlahu k holčičce, začala si s ní povídat a pečlivě čekala, dokud se neuklidní. To matku samozřejmě velmi potěšilo, Lilianu si natočila a video poté přidala na sociální sítě. „Děkuji. Myslím, že každý rodič zná ten pocit, když se jejich dítě začne v obchodu vztekat. Děkuji za to, že v tomto obchodu pracují tak laskaví a starostliví lidé,” napsala na svůj profil na Twitteru. Co na reakci Liliany říkáte? Udělali byste na jejím místě to samé? 

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články