Dívka měla jít společně s matkou na koncert. Ta ale náhle zemřela. Zpěvačka ukázala svou laskavou tvář

Leah Murphy, 14letá dívka, plánovala koncert své oblíbené zpěvačky Pink se svou maminkou Debbie. Obě byly zpěvaččinými velkými fanynkami a nemohly se dočkat, až zavítá do australského Brisbane. Dívku však zasáhla srdcervoucí zpráva. Její matka náhle zemřela jen několik týdnů před koncertem.

Matka by chtěla, aby si dívka koncert užila

Když Leahina matka zemřela, dívka byla naprosto zlomená. Nikdo by neměl prožívat takovou bolest, natož 14leté dítě. Leah přesto toužila na koncert jít, protože její maminka by chtěla, aby si jejich společný zážitek užila. Rozhodla se tedy vyrazit se svým bratrancem.

Leah se toužila se zpěvačkou setkat

Leahina rodina se zoufale pokoušela kontaktovat zpěvaččiny manažery a lidi z PR, zdali by bylo možné, aby se Leah s Pink setkala. Nic z toho bohužel nedopadlo. A tak se Leah rozhodla vzít věci do vlastních rukou. V den koncertu vytáhla ceduli a mávala s ní směrem ke zpěvačce. Na plakátu stálo: „Jmenuji se Leah, je mi 14 let. Minulý měsíc jsem ztratila svou krásnou matku. Byla bych šťastná za jedno objetí…Prosím!“

Zpěvačka zastavila koncert

Leah doufala, že si jí Pink všimne, ale nečekala, co by mohlo následovat. Zpěvačka se zastavila uprostřed písně a slezla z pódia, aby mohla projít davem až k Leah. Objala ji a řekla, že vše bude v pořádku. Legendární zpěvačka ukázala svou laskavost a dopřála této zlomené dívce skutečný zážitek. Cítila se mnohem lépe a je si jistá, že i její matka si užila tento magický okamžik i z nebe.

https://m.youtube.com/watch?v=CYZieI39PCc

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Happiest.net

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek