Jedenáctiletá dívka se stala hvězdou internetu. Když porotci uslyšeli její hlas, byli naprosto šokováni

Jakmile se někde na světě objeví nový talent, jakéhokoliv věku, okamžitě se z něj stane hvězda internetu. A tato dívka není výjimkou.

                   

Serena Rigacci, jedenáctiletá mladá slečna, která se objevila v talentové show „Next Star“. Serena zpívá od mala, respektive od doby, co začala mluvit. Její rodiče v ní rozpoznali veliké nadání a zapsali ji na hodiny zpěvu. Tam docházela třikrát do týdne a pravidelně doma cvičila. Její matka si ale dala slib, že pokud její dcera nebude chtít, jakkoliv zpívat, nebude ji do toho nijak nutit. Proto ji velmi překvapila, s jakou vůlí se do toho Serena pustila a jak disciplinovaná byla, ačkoliv jí bylo jenom pět let.

Dnes ohromuje diváky po celém světě

Tvrdá práce přináší ovoce, říká se. A v případě Sereny to opravdu platí. Její kamarádi ve škole ji dlouho přemlouvali, aby se přihlásila do talentové soutěže „Next Star“. Po nějaké době to prodiskutovala doma s rodiči, a oni s tím souhlasili. Dívka potom ještě své rozhodnutí několikrát změnila, ale nakonec přišel den D, kdy musela opravdu jet. Trému v zákulisí neměla, poněvadž věděla, že o nic nejde, že se připravovala pečlivě a důsledně. Po zaznění jejího jména vystoupila sebejistě na jeviště.

Po měsících tvrdé dřiny se mohla předvést před publikem. Publikum dychtilo, co jim zazpívá a ona svým výběrem rozhodně nezklamala. Písničku „I will always love you“ od Whitney Houston zazpívala čistě a zřetelně. Porota, která, soudě dle jejího výrazu, nevěřila, že to uzpívá, teď seděla úplně ochromená. Nemohli uvěřit, že něco tak čistého a krásného vychází právě ze Sereny. Tu soutěž o několik kol později vyhrála. Všichni byli jako u vytržení, její talent má přeci jen málokdo. Sama se ale musí hlídat, aby se jí, nebo jejím hlasivkám nic nestalo.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články