Dívka musela popsat, jak to chodí u nich doma. Násilí, střelba a křik, učitelka trnula hrůzou a vše nahlásila na policii

Na dětství mají být pouze krásné vzpomínky. Tato holčička si bohužel bude pamatovat pouze hrůzu, strach a střelbu ze zbraní.

Rodiče se hádají dívka pláče i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Malá holčička Lucy chodila do mateřské školy. Vyrůstala ve Spojených státech amerických, společně s dalšími třemi sourozenci, matkou a otcem. Byla nejmladší, ale zároveň všechno vnímala stejně, jako její starší sourozenci. Do školky si chodila hrát s pocitem, že jí tam nic nehrozí, domů se ovšem vracela s vědomím, že už se nemusí další den probudit. Bála se, ale ona sama nemohla nic udělat. Jednou jim zadala učitelka úkol, aby děti popsaly, jak to chodí u nich doma. Lucy vše napsala, ke všemu tak barvitě, že učitelka kontaktovala policii.

Hrůzostrašný příběh

„Máma a táta se obvykle pohádají, já jsem zavřená v pokoji se sestrou a naši dva bratři za námi obvykle přicházejí z jejich pokoje. Uklidňují nás. Rodiče se včera hádali kvůli tomu, že otec, podle mámy, moc kouří. Každý den se ale hádají kvůli něčemu jinému, minulý týden to bylo kvůli autu, které patří tátovi.“ Dívka následně pokračovala, to už ale všichni měli ze situace špatný pocit. „Otec udeřil mámu do oka, protože mu vytkla to kouření. Ona ho následně kopla do nohy, občas mu udeří i facku nebo ho shodí na nábytek.“

„Táta vzal mámu za vlasy a praštil s ní o zeď. Máma ale tátu vzala za kotník a shodila ho na zem. Kdy oba vstali, začali se spolu hádat a křičet na sebe. Máma poslala tátu ke všem čertům, ať si sedne do svého auta a odjede co nejdál od nich. Táta to odmítl, a tak na něj máma namířila zbraň. Otec tedy odešel do auta, ale máma za ním utekla a přes auto čtyřikrát vystřelila.“ Každý si zvládl domyslet, co se té noci stalo. Otec malé Lucy zemřel a její matce to bylo jedno. Učitelka okamžitě kontaktovala policii a malou holčičku objala a utěšovala.

Dívka sedící na posteli pláče iZdroj fotografie: Unsplash

Děti skončily bez rodičů

Policie na místě činu okamžitě zatkla Kaydru Johnsonovou, matku Lucy. Kromě nálezu zbraně a auta s tělem muže uvnitř, bylo v domě mnoho rozbitého nádobí a nábytku a kulek zaseknutých ve zdi. Kaydra měla na sobě mnoho modřin, odřenin a tržných ran, které jí způsobil manžel. Byla obviněna z vraždy svého manžela a domácího násilí, spáchaného, mimo jiné, i na dětech. Všechny její děti, včetně Lucy byly přesunuty do dětského domova, odkud si je po pár dnech odvezli jejich příbuzní. Všichni doufají, že už budou žít poklidný a spokojený život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články