Do stojanu na příbory v myčce přidejte kuličky alobalu. Má na ně brilantní účinky

                   

Vrací vám vaše myčka na nádobí špinavé talíře, sklenice a především flekaté příbory? Pak je čas přijmout opatření, která vám pomohou, aby bylo vaše nádobí po umytí ve spotřebiči zářivě čisté. K tomu vám, věřte nevěřte, pomůže hliníková fólie, kterou nalezne v kuchyni téměř každý z nás. Na lesklé lžíce a nerezové nože naprosto ideální. Povíme vám, jak ji správně použít a vytěžit z ní maximum.

Hliníková fólie v myčce na nádobí

Pravděpodobně není nutné zmiňovat, že hliníková fólie je v kuchyni užitečným pomocníkem, že byste ji měli mít doma vždy po ruce. Ovšem to, že ji můžeme použít i v myčce na nádobí, je naprosto nová informace, se kterou bychom se s vámi rádi podělili. Zvláště s příbory udělá hotové zázraky. Budou beze šmouh a zářit čistotou. Vše, co musíte udělat, je vyrobit si z hliníkové fólie středně velkou kuličku a vložit ji do myčky do stojanu na příbory. O zbytek se postará spotřebič.

Účinky

Možná se domníváte, že hliníková koule bude mít především účinky drhnutí, ale není tomu tak. Síla je v materiálu fólie a složení tablet do myčky, což způsobuje určitou chemickou reakci.

Nemáte doma myčku na nádobí?

Stejně tak, pokud doma nemáte myčku na nádobí, můžete zvolit alternativu. Vložte příbory do horké vody s trochou jedlé sody a zabalte je do hliníkové fólie. Nechte chvíli působit a poté příbory vyčistěte kartáčem na mytí nádobí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Tipsenweetjes.nl

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články