O tomto sní každá žena v pokročilém věku. Vypadat znovu mladší a krásnější. Této šedesátnici se sen vyplnil

Žena se rozhodla získat zpět ztracené sebevědomí a rozhodla se pro kompletní změnu své vizáže. Jak to dopadlo se přesvědčte sami.

                   

Každá žena touží být krásná a přitažlivá, bez ohledu na to, kolik jí je let. Lichotí nám, když se za námi muži ohlíží, dodává nám to sebedůvěru. Jsou ale situace, kdy na sebe žena nemá tolik času a zanedbává se. Pak přijdou starosti, s nimi i stres a najednou zjistíme, že naše JÁ přechází na druhou kolej. V tu chvíli je na čase zpomalit a začít myslet i sama na sebe. Tato 60tiletá žena si jednoho dne také řekla dost a svěřila se do rukou odborníků.


Nastal čas na změnu

Paní Debora se dlouhá léta starala o jejího nemocného manžela a jejich dům. Nezbýval jí téměř žádný čas pro sebe. Čas plynul a Debora si v zrcadle všimla stále více šedivých vlasů, které už tak nevypadaly moc vábně. O její ustarané, vrásčité tváři a kruhů pod očima nemluvě. Když pak její muž zemřel, najednou nevěděla, co má se svým životem dál počít. A právě tehdy nastal ten správný čas na změnu.


Rozhodla se navštívit profesionálního vizážistu

Přestože se Debora trápila smrtí svého manžela velmi dlouho, rozhodla se, že ve svých 60ti letech nebude do konce života jen truchlit. Bylo na čase začít se sebou něco dělat a získat zpátky ztracenou sebedůvěru. Debbie se tedy rozhodla, že navštíví profesionálního vizážistu, aby s jejím vzhledem něco provedl. A vybrala si také jednoho z těch nejlepších.

i


Když se Debbie ocitla před dveřmi svého vysněného zevnějšku, chvíli jí trvalo, než se odhodlala vstoupit dovnitř. Hlavou se jí honily myšlenky, jak bude na její vzhled vizážista reagovat, jestli se jí nelekne nebo jí rovnou nepošle domů jako beznadějný případ. Už podle jejího myšlení bylo znát, že její sebevědomí je na bodu mrazu.


Zázrak jménem Christopher Hopkins

Debbie vyhledala přímo Christophera Hopkinse, což je světově známý umělec a vizážista. Kromě toho se také věnuje zpěvu, herectví, ale i řečnictví. Není divu, že před ním měla Debbie trému. Hopkins je skutečná špička ve svém oboru. Dokáže z šedých myšek vytvořit něco neskutečného a to samé byl případ Debbie.


Dokonalá proměna

Když se pak Debora po několika hodinách podívala zpět do zrcadla, myslela si, že omdlí. V zrcadle nebyla ona, ale někdo úplně jiný. Vůbec se nepoznávala. Byl to pro ní obrovský šok, ale byla se svou proměnou naprosto spokojena. Christopher a jeho tým provedli dokonalou proměnu. Její vlasy získaly díky červeno-blonďatému tónu svěží nádech a make up doplnil ještě obarvením obočí. A z ustarané šedesátileté Debbie se najednou stala sebevědomá sexy čtyřicátnice.

Podívejte se na následující video o této dokonalé proměně, třeba se pro vás stane inspirací.

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články