Domácí česnekový sirup, který vás při nachlazení postaví zpátky na nohy

                   

Česnek je jedním z nejstarších a nejúčinnějších způsobů léčby, jaké můžeme aplikovat. Jeho antibiotické vlastnosti jsou tak vysoké a efektivní, že se již několik desítek let používá ve farmaceutickém průmyslu jako domácí lék. S receptem, který uvádíme níže, se snadno zbavíte drobných ran na těle, a to i v problematických oblastech. Pokud jste již dlouhodobě nemocní, použijte česnek pro rychlé zotavení.

Co budete potřebovat?

Pro vytvoření domácího léku na základě česneku budete potřebovat několik ingrediencí, jež všechny seženete ve své kuchyni nebo v obchodě s potravinami. Připravte si ¼ cibule, 2 čerstvé feferonky, 2 lžíce kurkumy, 2 polévkové lžíce nastrouhaných černých ředkviček, 1/4 šálku nadrceného česneku, asi 700 ml jablečného octa a ¼ drceného zázvoru. Naprostá vitamínová bomba, která vám pomůže od nepříjemných zdravotních neduh.

Příprava

Nejdříve si navlékněte rukavice a v misce smíchejte všechny přísady kromě octa. Poté vložte do sklenice a zalijte octem. Nádobu pevně uzavřete a protřepejte. Skladujte na chladném a suchém místě po dobu 2 týdnů. Nezapomeňte sklenici jednou denně protřepat. Směs bude mít velmi hořkou chuť, můžete ji zjemnit přidáním citrónu a pomeranče.

Využití

Polévková lžíce denně vyléčí všechny nemoci, se kterými se zrovna potýkáte. Váš imunitní systém se posílí a nemoci nebudou mít šanci. Pokud se skutečně necítíte dobře a jste těžce nemocní, můžete si dát až 6 lžic sirupu denně. Popřípadě můžete směs použít do různých pokrmů a salátů. Vzhledem k tomu, že všechny složky jsou přírodního charakteru, není recept škodlivý a mohou jej užívat i těhotné ženy.

Obrázky: Freepik

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články