Veterinář promluvil o tom, co dělají domácí mazlíčci těsně před tím, než jsou utraceni. To vás dostane

Když je z nějakého důvodu třeba utratit milovaného čtyřnohého člena domácnosti, vždy byste s ním měli být až do poslední chvíle. Potřebuje to.

                   

Loučení s milovaným čtyřnohým mazlíčkem je opravdu neskutečně těžké. Přece jen jste s ním zažili asi ty nejkrásnější chvíle vašeho života a pokud jste ho měli úplně od štěněte, tak jste s ním byli celý jeho život. Ale pokud se stane, že váš pejsek je už hodně nemocný a musí ho veterinář uspat, měli byste být po celou dobu s ním. Protože nikdy nevíte, co se mu hodí hlavou. Věřte tomu, že vás opravdu potřebuje.

Veterinář se podělil o své zážitky

Někdy zkrátka není na výběr a člověk musí nechat svého mazlíčka uspat. A to bez ohledu na to, jak těžké to je a jak moc to bolí. Pokud ale takové rozhodnutí padne, je jen malá šance, že jeho pán sebere odvahu a zůstane s ním až do konce. Jeden veterinář si ale své zážitky už nemohl nechat pro sebe a rozhodl se, že se o ně podělí s celým světem.

Zůstaňte se svými mazlíčky

Je vlastně úplně nemožné, aby zvíře žilo déle než jeho majitel. Pokud se rozhodnete, že svého mazlíčka již nebudete trápit a necháte ho od veterináře uspat, měli byste něco vědět. Vy jste totiž byli středem jejich života. V tom vašem byli jen dlouhou epizodou, ale oni s vámi byli celý jejich život. Vše, co považovali za svoji rodinu, jste byli vy. Je opravdu velmi smutné, když zvířata odcházejí.

Veterinář chce poprosit všechny, kdo musí toto utrpení prožívat, aby se svými mazlíčky zůstali až do úplného konce. Nenechávejte je na této cestě samotné, na místě, kde jsou jen samí cizí lidé. Málokdo to ví, ale oni vás potřebují cítit až do úplného konce. A nechápou, proč jste je nechali samotné ve chvíli, kdy vás nejvíce potřebují. Nebuďte zbabělci, pro ně je to stejně těžké, jako pro vás. Zůstaňte s nimi.

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články