Pokud máte dva dolíčky na spodní části zad, jste velmi zvláštní člověk. Neuvěříte, co to o vás prozrazuje

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč mají někteří lidé v oblasti zad dva malé ďolíčky? Věřte nebo ne, podle psychologů to má velmi důležitý význam.

žena se drží za spodní část zad i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Lidské tělo skrývá skutečně mnoho tajemství a otázek, na které odborníci zatím nenašli žádné odpovědi. Do nedávna mezi ně patřila i otázka toho, proč mají někteří lidé v oblasti zad dva malé ďolíčky. Odpověď je více než překvapivá – mají význam nejen v lékařském odvětví, ale také v tom psychologickém. Ďolíčky na zádech, jinak řečeno sakroiliakální důlky, jsou často známé také jako Venušiny nebo Apollonovy důlky. A ačkoliv vypadají naprosto zbytečně, jsou skutečně prospěšné a důležité, především pro intimní život.

Proč mají někteří lidé na zádech důlky?

Pro někoho naprosto zbytečné, pro jiné krásná část těla, se kterou se mnozí chlubí na sociálních sítích. Důlky na zádech mají převážně ženy a věřte nebo ne, jsou skutečně oblíbené. Dokonce natolik, že v Anglii před 2 roky vznikla chirurgická ordinace, které se zabývá umělým vytvořením těchto důlku pro ty, kteří je nemají. Takové jsou v dnešní době současné trendy a věřte nebo ne, na zmíněnou operaci chodí stále více zájemců.

Průběh operace

Jak konkrétně důlky, které získaly název V spot, fungují a z čeho se skládají? A jak se vlastně uměle vytváří? Jde o to zavést malou kanylu (malá rovná nebo zakřivená trubička, usnadňující průchod vzduchu) do spodní části zad, aby mohla odsávat tuk přirozeně se vyskytující v této části našeho těla. Operace trvá hodinu až dvě hodiny a obecně umožňuje lépe překreslit prohlubně, které mají být v této oblasti zad. Cena této operace není známá, získává si ale stále větší oblibu.

důlky na zádech i

Význam důlku na zádech

Někteří lidé je považují za Venušiny důlky (bohyně lásky, svádění a ženské krásy v řecko-římské mytologii), jiní zase za důlky Apolla (bůh umění a mužské krásy v řecko-římské mytologii). Tyto důlky, které se nacházejí mezi křížovou kostí (trojúhelníková kost mezi pátým bederním obratlem a kostrčí) a kyčelními kostmi (oblouček pánve), mají velkou sílu. Odborníci tvrdí, že pomáhají v intimním životě a ženy, které tyto důlky mají, dosáhnou snadněji orgasmu. 

Co tvrdí odborníci

Důlky v zádech způsobují dobrý krevní oběh v pánevní dutině a konkrétněji ve vašich vnitřních reprodukčních orgánech, zejména v pochvě. Jde čistě o genetiku. Na rozdíl od toho, co by si někdo mohl myslet, přibírání nebo hubnutí nemá nic společného s nepřítomností nebo výskytem těchto důlků. Jejich existence je čistě genetická. Je to důvod, proč na vás mnoho lidí ve vašem okolí mohlo žárlit? Rozhodně. Pokud důlky v oblasti zad máte, můžete se radovat. Váš intimní život je lepší, než u těch, kteří je nemají.

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články