Namísto domu si pořídila nákladní kontejner: Během pár dní ho přetvořila v luxusní domov

Každý chce mít krásný byt, ale ne každý si může dovolit vytoužený komfort. V takový moment se vyplatí zvolit alternativu, která vytoužený domov může hravě nahradit.

Dům z přepravního kontejneru i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mít dům je snem mnoha lidí, ale dosáhnout tohoto snu je velmi obtížné, zvlášť v dnešní době, kdy je cena nemovitostní skutečně obrovská. Za normálních okolností by člověk požádal o hypotéku, ale ani na tu většina lidí v dnešní době nedosáhne. Stejně jako žena, která je hrdinkou dnešního příběhu. Ta na svůj vysněný dům neměla dostatek peněz a na hypotéku nedosáhla. Ze všech požadavků na vysněný dům slevila a nakonec se jí podařilo vytvořit bydlení, které je mnohem lepší, než to z jejich původních představ. 

Tak trochu neobvyklý domov

Saša žije v Denveru v Coloradu společně se svým manželem. Tento pár si vydělává pěkné peníze, ale na dům bohužel dostatek finančních prostředků nemají. Jelikož je ale Sašin manžel interiérový designér, má smysl a cit pro design a dostal úžasný nápad na to, jak si se svou ženou vytvořit nádherný domov. Netrvalo dlouho a brzy se domluvili na tom, že si pořídí nákladní kontejner. Pak už stačilo pouze přetvořit obyčejný kontejner v nádherné místo k životu. A nutno podotknout, že přesně to se tomuto páru nakonec podařilo.

Kontejnerový dům i

Malý prostor nabízí vše potřebné k životu

Sašin manžel je designér, který má slabost pro modulární design. Rád proměňuje vše, co je ošklivé a staré, ve skutečnou krásu. Proto mu tento projekt udělal velkou radost. Vytvořili moderní dům o ploše 33m². Prostor je to skutečně malý a proto bylo největším problémem pro ně navrhnout ho tak, aby dokázal k žití nabídnout vše, co člověk potřebuje. To se jim naštěstí ale podařilo a výsledek jejich práce nakonec předčil veškeré jejich představy. 

Obývací pokoj v malém domku i

Co vše dům nabízí?

Součástí interiéru domu je lednice, indukční vařič, mikrovlnná trouba a kávovar. Velmi důležitým bodem bylo vytvoření koupelny a sprchového koutu. Ale, jak můžete vidět na fotografiích, manželé se s tímto problémem poradili skutečně bravurně. K dispozici je také velká postel a šatní skříň. V kontejnerovém domě je navíc obývací pokoj. Má pohovku a vytahovací televizi přivrtanou ke stěně. Teplota v domě je udržována pomocí topidel a nepřerušitelného napájení. Co na jejich domeček říkáte? Líbí se vám? 

Kuchyňka v malém domku i
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články