Na Nový rok jeli na dálnici, chtěli si užít rychlou jízdu. Jízda za přítomnosti alkoholu se jim stala osudnou

Smrt vlastního dítěte je jedna z věcí, kterou by neměl zažít žádný rodič. I když by se mu přálo jen to nejhorší, toto rozhodně ne.

auto po nehodě
                   

Na Silvestra šli dva teenageři na oslavu a následné vítání Nového roku. Oslavy probíhali na druhém konci vesnice, kde bydleli. Starší sedmnáctiletý Patrick šel vyzvednout svého patnáctiletého kamaráda Benjamina. Na party odcházeli okolo deváté hodiny večerní a slavnostně oblečení. Večírek se konal u známého, kam došli pěšky. Už od začátku se tam pilo, pivo, víno, šampaňské, vodka, dalo by se pokračovat. Nacházeli se tam lidé různých věků, jak patnáctiletí, tak i devětasedmdesátiletí a všichni se skvěle bavili.

Měli eso v rukávu

Končit začali ve tři ráno, to už byli oba mladíci v nepoužitelném stavu. Jejich kamarád, který celou noc nepil, se rozhodl, že je domů odveze autem. Všichni mu pomohli je naložit do vozu, což bylo velmi pracné a namáhavé. Po dost rušné jízdě, kdy mu oba vzadu zpívali a křičeli na něj, je konečně mohl vysadit před jejich domy. Poručil jim, aby šli oba dva okamžitě domů a spát. Odkývali mu to a schválně se schovali za křoví, aby nešlo vidět, že domů nedošli. Kamarád s čistým svědomím odjel pryč. V tu ráno oba vylezli.

Benjamin vytáhl z kapsy klíče od auta jeho otce. Byl to Jaguar, kterého občas, pod dozorem otce, řídil na opuštěném parkovišti. Měl pocit, že není lepší možnost, jak přivítat Nový rok než pořádnou jízdou. Oba si nasedli a Ben nastartoval motor, během vteřiny byl pryč. Jel na dálnici, jelikož chtěl jet rychle, rychlou jízdu miloval. Když se na ní konečně ocitli, bylo jim všechno jedno. Vítr jim bubnoval do oken a oni si celou tu jízdu jen užívali. Tachometr ukazoval 170 km/h, ale oni to nebrali na vědomí. Ale kvůli opilosti a únavě, stočil mladík omylem volant na stranu.

Vyšetřování stále pokračuje

Vozidlo se rázem ocitlo ve svodidlech. Bylo celé zničené, což bylo nic proti tomu, co se stalo chlapcům. Oba byli na místě mrtví. Okamžitě byli přivoláni jejich rodiče, kteří měli vypovídat. Ačkoliv celé vyšetřování ještě stále není u konce, existují zde zatím dvě pravděpodobné možnosti. Ta první je, že otec neměl o odcizení klíčů ani ponětí. Ta druhá, pokud věděl, že si syn bere jeho auto, nese za svou nedbalost odpovědnost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články