Dva oslíci konečně spatřili denní světlo, byli dlouhé měsíce zavření ve staré zchátralé stodole

Dva zanedbaní oslíci byli vysvobozeni ze zchátralé stodoly, ve které žili v otřesných podmínkách. Nyní je o ně dobře postaráno a oba oslí kamarádi jsou znovu šťastní.

                   

Timmy a Tommy jsou dva osli, kteří byli po mnoha měsících nalezeni ve zchátralé stodole v Yorkshiru ve Velké Británii. Americká mediální značka na ochranu zvířat The Dodo říká, že tam byli s největší pravděpodobností zapomenuti. Díky práci organizace The Donkey Sanctuary, která se stará o osli v celém Spojeném království, byli zachráněni z hrůzostrašných podmínek.

Dva oslí kamarádi

Když je našli, tak stáli na velké hromadě exkrementů, která byla tak velká, že Timmyho uši se už postupně dotýkali stropu rozbité stáje. Tommy byl extrémně hubený a kvůli přerostlým kopytům jen těžko chodil. Oba byli podvyživení a špinavý.

i

„Je děsivé pomyslet na to, jak dlouho byl [Timmy] zavřený v tom, co bych mohla popsat jen jako jeho osobní vězení. Chtěla jsem je odtamtud co nejrychleji dostat.“, řekla hlavní sociální poradkyně Hannah Bryer. Timy a Tommy byli po nálezu okamžitě převezeni do útulku v Devonu, kde se o ně patřičně postarali.

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články