Farmář vyrobil pro své krávy zábavnou atrakci, které se nemohou nabažit

Farmaření není zrovna jednoduché zaměstnání, zvláště když se mu člověk věnuje naplno a představuje pro něj hlavní zdroj obživy. Také proto se tomuto stylu života věnují pouze lidé, kteří jej opravdu milují a nedají na něj dopustit. Přestože by možná mnoho z nás občas rádo uteklo z ruchu velkoměsta, na skutečný život farmáře si opravdu netroufne. Farmaření prostě musí mít člověk v krvi. A Tom Pemberton jej rozhodně má, jak můžete vidět na jeho videích, která se stala hitem v celé Anglii.

Život Toma Pembertona

Tom Pemberton žije celý život na farmě v Anglii. Na této farmě vyrůstal a je zástupcem druhé nástupnické generace. Hlavním záměrem jeho farmy je produkce kravského mléka. Aby podpořil osvětu o možnostech nákupu skvělého čerstvého mléka, začal na sociálních sítích sdílet videa, kde se velmi vtipně vyjadřoval k životu na farmě a co pro sedmadvacetiletého člověka, jako je on sám, takový život znamená. Nechtěně tak poukázal na skvělé zařízení, které pomáhá dobytek na farmách chránit před úrazem, který by mohla způsobit snaha se poškrábat.

Propagace automatů na mléko

Tomova farma dodává čerstvé mléko do místních automatů a prostřednictvím sociálních sítí chtěl upozornit právě na možnost jeho nákupu. S prvním videem, které sdílel na Facebooku a Youtube, mu pomáhala přítelkyně. A získal díky němu poměrně širokou základnu fanoušků, jejichž řady se s dalšími videi neustále rozrůstaly. Jak se ukázalo, vtipná a poučná videa z farmářského života lidi skutečně baví. V současné době mají Tomovi účty na sociální sítích přes 300 tisíc sledujících. Nejoblíbenější videa pak zabírají dobytek, přičemž jednoznačně první v žebříčku je video krav, které se třou o veliký kartáč.

Obří kartáč pro krávy vzal internet útokem

Nejvíce fanoušků Tom získal díky své vlastní invenci – jednalo se o obrovský kartáč podobný těm, se kterými se čistí sklenice, a nainstaloval ho do kravína, aby se mohly krávy poškrábat na místech, které je svědily. Tento vynález je velmi užitečný, jelikož dobytek často k danému účelu využívá ploty, ohrady či zdi hospodářských budov, kde se mohou krávy nepřijemě zranit či objekty poškodit. Instalací obřího kartáče Tom eliminoval vysoká rizika a zároveň kravám dopřál potěšení, které si denně užívají.

Sponzorský dar za propagaci

Společnost, která obří kartáče vyrábí, nabídla Tomovi sponzorský dar pro jeho kravičky – nový kartáč. Jako poděkování udělal Tom video, které provedlo jeho diváky celou instalací zařízení. Sledující se mohli podívat, jak jsou kravičky na novou zábavu natěšené. Po celou dobu výstavby čekaly opodál a jakmile byl kartáč instalován, ihned se jej jaly vyzkoušet. Toto skvělé zařízení je velmi prospěšné prakticky pro všechna zvířata na farmě včetně těch drobných, jako je drůbež. Díky Tomovu videu se vynález dostal do povědomí a jistě si jej pořídí pro svá zvířata spousta dalších farmářů nejen z Anglie. Vynálezcem tohoto zlepšováku je Thomas Duffy, zakladatel společnosti, která veliké kartáče vyrábí. Tento inovátor sám dlouhá léta pracoval na mléčné farmě. Jeho vynález měl pomoci stádu, o které se staral, ale rychle si jej oblíbili také farmáři v okolí. A není se čemu divit – krávy ho prostě milují.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Mypositiveoutlooks.com

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek