Finanční rezerva jim nic neříká. Tato znamení nejvíce utrácejí

Stejně jako u spousty jiných věcí, astrologie má co říct i k tomu, jak utrácíme své peníze. Existují totiž lidé, kterým bez ohledu na situaci vždy dojdou peníze, vždy jim něco chybí a dny před výplatou jsou u nich skutečně o chlebu a vodě. Vůbec to neznamená, že by málo vydělávali, zkrátka a dobře, když hvězdy rozdávaly finanční gramotnost, na tato znamení zvěrokruhu se nedostalo.

Beran

Beran je ve skluzu s penězi snadno, protože má tendenci zaměňovat potřeby s touhami. I když tenhle pár bot nepotřebuje, v obchodu jej nenechá, protože ho chce. Díky této logice může neustále hledat výmluvy pro své nákupy a nepřetržitě utrácet. 

Blíženci

Blíženci jsou jedineční v tom, že se snaží s penězi vycházet. Nastaví si finanční plány, kde budou mít pod dohledem příjmy a výdaje a všechno bude v pořádku. Jenže u Blíženců je problém, že na svůj finanční rozvrh dost často a snadno zapomínají. Jakmile mají zodpovědně kontrolovat své transakce, úplně na to zapomenou, protože nemají čas vše pečlivě zapisovat. Jinými slovy, jejich rozpočet jako kdyby nebyl, když si nutně potřebují udělat radost.

Váhy

Váhy mají problém se spontánními nákupy. Pokud se neřídí finančním plánem, obvykle skončí na nule ještě před výplatou, což je vede k frustraci.

Střelec

Střelci jsou velmi optimističtí. Začátkem měsíce si vytvoří rozpočet, který ovšem nemá nic společného s jejich skutečnými finančními možnostmi. Chtějí být lepší a finančně uspět, takže si stanoví cíle, kterých jen málokdy a obtížně dosáhnou. Jejich úmysly jsou sice dobré, ale jsou natolik mimo realitu, že jsou předem odsouzeny k zániku.

Ryby

Jsou velice soucitné a velkorysé. Pokud někdo potřebuje pomoc, zejména v otázkách finančních, Ryby běží na pomoc. Jsou to lidé, kteří by raději utratili i své poslední peníze za někoho jiného než za sebe. Jakmile si uvědomí, že zůstávají bez peněz, je příliš pozdě na nápravu.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek