Když vznikaly tyto fotografie, asi nikdo netušil, že se na nich bude nacházet něco opravdu zvláštního

Na první pohled se vám tyto fotografie budou zdát naprosto normální. Zkuste se na ně ale podívat pozorně a zblízka. Budete koukat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy se zkrátka stane něco, co lidský rozum nedokáže vysvětlit. Může se zdát, že jde o nějaké nadpřirozené věci, ale mnohdy se jedná jen o optický klam. Jako třeba na těchto fotografiích, které, když je někdo pořizoval, rozhodně netušil, co se na nich objeví. No, podívejte se sami, jedná se podle vás o klam nebo o nadpřirozenou věc?

1) Děsivé selfie

Když se na tuto fotku podíváte, vidíte zkrátka hezkou dívku, která si vyfotila obyčejné selfie. Ale když se na ni pořádně zadíváte, uvidíte v zrcadle za dívkou tvář démona. Dívka si toho všimla taky a tak její rodiče do domu zavolali kněze, aby démona vyhnal. I přes to už ale nikdy v tomto pokoji nebude spát, nemá z toho dobrý pocit.

2) Dívky v moři

Tato fotka je oproti té první docela vtipná. Na první pohled vidíte skupinku dívek, jak pózují na břehu moře. Chtěly pěknou vzpomínku na letní dovolenou. Ale když se podíváte do pozadí na fotografii, uvidíte muže, který pózuje úplně stejně. Zkrátka se jen chtěl do fotky přidat.

3) Celebrity a další tvář

Kdo se trošku pohybuje ve světě celebrit, tak ví, že Rihanna a Katy Perry jsou dobré kamarádky už dlouhou dobu. Když se ale ukázala tato fotografie, mnoho lidí bylo velmi překvapených. Přímo pod jejich židlemi se totiž ukázala ještě jedna tvář a tak si všichni mysleli, že je to nějaký fanoušek, který chtěl nakouknout pod šaty těchto hvězd. Nakonec se ale ukázalo, že obličej je tam jen počítačem přidělaný.

4) Muž za závěsem

Dívka byla jednoho dne velmi nadšená, protože si v obchodě zrovna nakoupila velké množství nového oblečení. Rozhodla se, že se v něm musí vyfotit a tak se začala převlékat a pózovat. Když se ale podívala na fotku, kterou vyfotila, neskutečně se vyděsila. Za závěsem se totiž ukázala hlava cizího muže. Nakonec se ale vysvětlilo, že je to nový přítel její matky.

5) Fotka v pokoji

Jednoho dne přišel táta z práce mnohem dříve, než měl. Dostal totiž výplatu a chtěl se o tuto dobrou zprávu podělit se svou dcerou. Vyfotil ji a poslal tuto fotku svojí matce, že ji vnučka pozdravuje. Pod postelí dívky se ale nacházelo něco, co všechny vyděsilo. Byl tam totiž nějaký neznámý muž. Otec tak rychle utíkal zpět k dceři do pokoje a tam uviděl tohoto muže, který objímal jeho dceru. Byl to totiž její nový přítel.

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články