Myslela si, že se jen normálně vyfotila s dítětem. Když si všimla detailu na fotografii, zůstala v šoku

Čas od času se stane, že na fotografii zachytíme něco, co tam nemá být. Přesně to se stalo i ženě, která vyfotila něco velmi děsivého.

Žena se vyfotila se svým synovcem
                   

Sociální sítě svým způsobem vybízejí lidi k tomu, aby na ně přidávali fotografie ze svého života. Denně se na nich objeví miliony fotografií a jedním z lidí, kteří k tomuto číslo přispívají, je i mladá žena jménem Bethany. Ta se jednoho dne rozhodla vyfotit se svým synovcem, aby fotografii poté mohla přidat na svůj profil na sociálních sítích. To ale ještě nečekala, že kromě toho vyfotí něco velmi děsivého.

Na fotografii si všimla divného detailu

Z obyčejné fotografie se synovcem se stal děsivý snímek, který si doteď nemůže vysvětlit. Bethany se rozhodla pořídit obyčejnou fotografii, ale když si všimla, že je na fotografii i někdo cizí, zůstala v naprostém šoku. V pozadí je vidět malá a děsivá postava dívky. Fotografie byla vyfocena přes aplikaci Snapchat. Nejdříve nic nenasvědčovalo tomu, že by se konečný snímek mohl stát hitem internetu. To však změnil detail na postavu, která v místnosti neměla co dělat.

Kde se tam vzala?

Mladá žena si doma hrála se svým synovcem. Kromě nich byla v domě pouze matka dítěte. Celkem tedy v domě byly tři osoby. Na výsledné fotografii můžeme vidět malou holčičku. Jak je ale možné, že se na fotografii objevila osoba, která v místnosti vůbec nebyla? Když Bethany viděla tuto hrůznou skutečnost, okamžitě začala prohledávat dům. Nikoho ale nenašla. 

holčička v pozadí i

Nebylo to poprvé

Žena přiznala, že to není poprvé, co v tomto domě dochází k podivným situacím, které se prostě nedají vysvětlit. „V domě se stalo hodně děsivých věcí, už nechodím potmě do obýváku, protože se bojím, že něco uvidím,“ prozradila Bethany. Takový pohled by bezpochyby vyděsil každého. Zdá se, že podivná postava sedí a vše pozoruje. Nevidíme jí do tváře. Pozornost přitahují i její ​​sepjaté ruce. Po prohlídce domu nebylo nalezeno nic znepokojivého, co by umožnilo tuto záhadu vyřešit. Zdá se tedy, že tato situace zůstane navždy nevysvětlena.

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články