Podržela své malé dítě u skla v zoo, o pár sekund později došlo k něčemu nemyslitelnému

Není pochyb o tom, že zvířata dokážou projevovat lásku a péči nádhernými způsoby. Dokonalým příkladem jsou záběry z bostonské zoo, které se dotkly mnoha lidí.

gorila v zoo i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Zoo patří mezi nejnavštěvovanější místa, jsou především oblíbená u rodin, které chtějí svým dětem ukázat zvířátka, která nemají za normálních okolností možnost vidět. Je to pro ně obrovský zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. Dítě, které je hrdinou tohoto příběhu, si zřejmě nebude pamatovat to, co se stalo, protože je ještě velmi malé. Naštěstí však jeho rodiče vše natočili na kameru. Až bude mít možnost, se na toto video jednou podívat, bude určitě velmi překvapené.

Video hitem internetu

Na videu můžeme vidět gorilu, která se dívá na dítě držené v náručí své matky. Zvíře chce mládě pohladit a natahuje k němu ruku. Odděluje je však skleněná tabule a tak žádný fyzický kontakt mezi nimi není možný.

Emmily Austinová se jednou vydala do Franklin Park Zoo v Bostonu se svým pětiměsíčním dítětem. Nemohla odtrhnout oči od gorily jménem Kiki. Kiki nemohla odtrhnout oči od dítěte Emmily a chvilku to i vypadalo, jako by spolu komunikovali. Zvíře bylo dítětem tak fascinováno, že ho chtělo hladit a chytat za ruku. Chlapeček mezitím sladce spal v matčině náručí. Brzy Emmily došlo, proč se gorila takto chová.

Mateřské pudy

Emmily zprvu nechápala, proč se gorila o jejího drobečka tak zajímá. Brzy však vyšlo najevo, že Kiki je sama maminka, která se o své malé stará. V jednu chvíli ukázala přes sklo své mládě jménem Pablo. Jedná se o Kikiino páté dítě. Narodil se v říjnu. „Bylo to tak sladké. Více než pět minut jen seděla a láskyplně se na něj dívala. Prostě vypadala, jako by byla zamilovaná. Ukázala své dítě mému dítěti. V jejích očích bylo vidět dojetí,“ vzpomíná Emmily Austinová. Podívejte se na úžasné video níže.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články