Holčička nalezená v krabici od bot všechny překvapila. Co skrývala 9 let svého života?

Je neuvěřitelné, kolik talentu v sobě skrývá teprve roční dítě. Tato holčička, s níž se život nemazlil, ho má na rozdávání.

                   

Před několika lety na hlavním vlakovém nádraží v Číně si náhodná kolemjdoucí všimla, že na zemi leží zabalená krabice od bot. Nebylo by na tom asi nic divného, kdyby se krabice nehýbala a nevydávala podivné zvuky, které připomínaly plačící dítě. Když paní krabici otevřela, nevěřila svým očím. V krabici od bot opravdu našla malé miminko. A byla to holčička.

Holčička byla převezena do dětského domova

Nikdo nechápal, jak někdo mohl něco takového udělat. Nebýt této paní, která šla náhodou kolem, by se dítě, dřív či později, v krabici udusilo. Paní vzala holčičku nejprve do nemocnice, aby ji lékaři zkontrolovali, zda ji nic není. Holčička byla, až na lehké podchlazení, zcela v pořádku. Později byla převezena do kojeneckého ústavu a rok na to do dětského domova.

Děvčátko získalo novou rodinu

Když byl malé McKenzie, jak ji v domově pojmenovali, zhruba rok, projevil o ní zájem jeden mladý americký pár. Manželé Chuck a Kim Walkerovi chtěli mít vždy velkou rodinu. Bohužel však přišli o vlastní dítě, a tak se rozhodli, že si dítě adoptují. Doma už měli jednoho adoptovaného čínského chlapce a mysleli si, že by si mohli s McKenzie rozumět. Když si pak navíc vyslechli příběh o holčičce nalezené v krabici od bot, neváhali už ani chviličku a požádali o svěření dítěte do péče.

i

Po příjezdu domů je čekal šok

Jakmile Walkerovi s dívenkou přešli práh jejich domu, nevěřili svým uším. Holčička na chvíli zpozorněla a poté si začala broukat do rytmu nástěnných hodin. Ačkoli sama ještě neuměla ani mluvit, její zpěv byl dokonale čistý. Oběma rodičům z toho doslova spadla čelist, Kim už nyní věděla, že malá McKenzie má obrovský talent. A bylo tomu skutečně tak.

i

Vyhrává talentové soutěže

Nyní, ve svých devíti letech, McKenzie vyhrává svým dokonalým zpěvem jednu talentovou soutěž za druhou a její adoptivní rodiče jsou na ní právem velice pyšní. Je dost pravděpodobné, že tento talent zdědila po svých pravých rodičích a může ho využít k lepšímu životu. Svým unikátním hlasem dostává na kolena i ty největší hvězdy světové hudební scény. Její videa ze soutěží už shlédlo přes x milionů fanoušků.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články